Виховний захід до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого в Україні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» відзначають День Героїв Небесної Сотні.
В коледжі викладачем суспільних дисциплін Павлюк Л.Д. в групі ОП-101 проведено виховний захід присвячений трагічним сторінкам сучасної історії України ( дистанційно).
Студенти мали змогу почути про причини, привід і наслідки революції. Подивитись відео. Але найбільше уваги було приділено історії життя і подвигу нашого земляка - Максима Шимка. Він був козаком 4-го редуту Майдану, членом УНА – УНСО, який загинув 20 лютого під час розстрілу майданівців снайперами на вулиці Інститутській. Куля снайпера влучила Максимові в шию під час того, як він намагався врятувати пораненого. Наш Максим був одним із Героїв Небесної Сотні, про подвиг якого ми просто не маємо права забувати.
Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ