Інформація для здобувачів фахової передвищої освіти.

Офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції спільно з Українською асоціацією студентів розробили та підготували освітній онлайн-курс «YOUніверситет», який допоможе студентам розібратися у власних правах та навчитися ефективно їх відстоювати; дізнатися, як у законний спосіб можна сприяти зниженню корупційних проявів у країні та розвинути нульову толерантність до будь-яких проявів корупції й недоброчесності. Водночас онлайн-курс допоможе розібратися із тим, що таке студентське самоврядування та як у повній мірі використовувати всі його можливості, щоб зробити своє студентство яскравим і комфортним.

Курс можна переглянути, перейшовши за посиланням. https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NACP+prosvita002+2022-09/about/

Програма навчання складається з:

І Модуля: «Я студент: що дає цей статус».

1. Можна & треба: права та обов’язки студента.

2. Університет і місце доброчесності в ньому.

3. Плагіат та академічна культура: говоримо про актуальне.

4. Корупційні ризики у ЗВО: яку стратегію обрати студенту.

ІІ Модуля: «Студентське самоврядування: що це, навіщо, як потрапити».

1. Основне про ОСС – те, що має знати кожен.

2. Поговоримо про вибори до ОСС.

3. Фінансування ОСС.

4. Студентське самоврядування та управління проектами.

5. Хочемо – можемо: як ОСС впливають на якість освіти.

Пройти відповідний курс можна у будь-який зручний час з будь-якого гаджета з доступом до інтернету. Після успішного завершення навчання здобувачі вищої освіти отримають сертифікат.

ВАЖЛИВО: для проходження курсу спочатку необхідно зареєструватися на начальній платформі NAZK.Study, а після цього – пройти реєстрацію на обраний курс.

Навчальна платформа Study.NAZK       https://study.nazk.gov.ua/