Новини

Засідання клубу соціально-правових дебатів

28.02.2024 відбулося чергове засідання клубу соціально-правових дебатів. ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» представили учасниці історично-правового гуртка: Швець Анастасія, Гринчук Вікторія, Потайчук Катерина, Грушко Ірина, Лисак Вікторія, Близнюк Валерія.
Дебати – це чудовий інструмент для розвитку критичного мислення, ораторських навичок та впевненості в собі.
Ця подія об’єднує молодих та рішучих людей для цікавих і продуктивних обговорень під час яких кожен може висловити свою думку, аргументувати погляди та розвивати навички публічного виступу.

Майстеркласи у рамках проєкту «Українська піч мандрує світом»

Відновлення і популяризація забутих українських страв є важливим завданням для збереження національної кулінарної спадщини та культурної ідентичності, яке втілюється в життя студентської спільноти коледжу.

Виховний захід «Ми – частина Природи»

27 лютого 2024 року викладач Марчук І.М. зі студентами групи ГРС 10 провів захід на екологічну тематику «Ми – частина Природи», метою якого було донести нинішньому молодому поколінню необхідність збереження нашої природи, особливо в сучасних умовах, коли наше довкілля страждає від наслідків військової агресії росії.

Участь у майстер-класі «Кулінарні технології майбутнього»

26.02.2024 р. викладачі технологічних дисциплін та здобувачі освіти 2 та 3 курсу гр.ТРГ-151, ТРГ-153, ТРГ-154 спеціальності «Харчові технології» брали участь у майстер-класі «Кулінарні технології майбутнього», який був організований кафедрою технології і організації ресторанного господарства ДТЕУ. Віта Ланська – бренд-шеф-пекар, викладач із хлібопечення у кулінарній школі «Chefs academy», шеф-координатор із хлібопечення у «Resto Space» (м.Київ) продемонструвала можливості обладнання та посуду нового покоління АМС Premium Cooking System.

ВИХОВНА ГОДИНА ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ «БЕЗСМЕРТНА ДОНЬКА МУДРОГО НАРОДУ»

«Ні! я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю те, що не вмирає»
25 лютого 2024 року відзначаємо 153 річницю від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці, перекладачки, громадської діячки. Вона належить до того неширокого кола геніальних особистостей, що своїм талантом та звитяжною працею підносять і звеличують дух народу, відкривають йому ширші горизонти буття, дають поштовх до повноцінного самовідчуття й розвитку.

«729 з 3603 днів війни»

23.02.2024р. учасники історично-правового гуртка ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" провели виховний захід «729 з 3603 днів війни».
Метою заходу було поглибити почуття гордості й принадлежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої памʼяті.
Націю українців неможливо здолати!

Пишаємося, що ми українці

22.02.2024р. викладачка іноземної мови Помазанова О.І. провела  відкрите заняття з англійської мови з теми «Україна - незалежна держава. Свята , традиції та національна кухня країни» в групі Т-9. 
Під час заняття студенти дивилися інформативні відеоролики, брали активну участь у виконанні інтерактивних вправ, складали  діалоги, показували презентацію. Заняття з англійської мови для студентів спеціальності «Туризм» має бути особливо цикавим та мотивувати майбутніх фахівців  вивчати рідну культуру, звичаї, традиції,  щоб потім ділитися своїми знаннями зі світом.

ПОЕТИЧНИЙ КОНКУРС «ВПЕРЕД ДО МАЙБУТНЬОГО»

20.02.2024р. студентами групи Ф-2 разом з викладачем іноземної мови Помазановою О.І. було проведено позааудиторний захід  “Towards the Future”. Це був поетичний  конкурс, в якому  взяли участь шанувальники української та англійської поезії. Учасники заходу поєднали різні епохи, різні культури, різні мови та намагалися донести слухачам важливість поетичного слова, невмирущу силу поезії Шекспіра, Томаса Ділона, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка та її актуальність  в сучасних умовах війни України з російськими загарбниками. 

ОБИРАЙ УКРАЇНСЬКУ

До Міжнародного дня рідної мови 21 лютого 2024 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» викладачі української мови та літератури Бабійчук І.В., Мельник О.А. провели виховний захід «Обирай українську». Головна мета заходу – популяризувати українську, зробити її мовою повсякденного спілкування, адже мова під час війни стала зброєю й оберегом водночас. Студенти групи ПТ-92 провели мовознавчу вікторину, а група ТРГ-155 розповіла цікаві факти про мову у світі, про заснування Дня рідної мови в Україні, трагічні сторінки історії розвитку української мови та її роль під час теперішньої війни.

«У їхніх серцях жила Україна»

20.02.2024 у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" проведено заходи присвячені Героям Небесної Сотні.