Новини

ВІЧНО ЖИВЕ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО

Ось і нові здобутки та визнання якості надаваної освіти у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»: студентка  спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Папанага Марина Романівна посіла 1-ше місце у ІІІ етапі  Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка. 
 Вітаємо Марину  з перемогою та зичимо подальших успіхів, наснаги та натхнення!
 
 

Засідання педагогічної ради ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»

11 січня 2022 року у ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулося засідання педагогічної ради. Розглядалися такі актуальні питання:

1. Про підсумки роботи педагогічного колективу у І півріччі 2021-2022 н.р. (виступила Савлук Л.І., заступник директора з навчальної роботи).

2. Аналіз виховної роботи в коледжі за І семестр 2021-2022 н.р. (виступала Космина О.Л., заступник директора з виховної роботи).

3. Створення умов проживання та організації дозвілля в студентських гуртожитках (виступала Польгуль Т.М., завідувач гуртожитку).

Результати веб-квесту «Цікава математика»

У рамках декади циклової комісії математики та інформатики з 03.12 по 10.12.2021р. викладачами математики Савенко М.А та Сачок А.М. було проведено веб-квест «Цікава математика». Приємно відмітити, що до участі у квесті долучилися не лише студенти І та ІІ курсів коледжу, але й учні шкіл. Учасники, які пройшли всі завдання, отримали сертифікати.

Вітаємо переможців:

ІІІ місце - Андрійчук Аліна (Ф-2), 

ІІІ місце - Заріцький Назар (учень  Прибузької філії КЗ ЗЗСО ліцей),

Флешмоб “Know your rights” («Знай свої права»)

Долучаючись до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» та відзначаючи Міжнародний день прав людини, 14 грудня групою ГРС-8 був проведений флешмоб “Know your rights” («Знай свої права»). Під час флешмобу студенти пригадали права людини і закликали їх поважати. Основним гаслом флешмобу стали слова з Декларації: “Respect yourself! Respect others!” («Поважай себе! Поважай інших!»).

Харчування – природний спосіб профілактики COVID - 19

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбулася лекція «Харчування – природний спосіб профілактики COVID - 19», яку провів на запрошення викладача хімії Маслоїда А.П.  кандидат біологічних наук, доцент кафедри біофізики і фізіології ДонНУ імені Василя Стуса Єрмішев Олег В’ячеславович.

ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ «CREATIVE MINDS BATTLE»

ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ  «CREATIVE MINDS BATTLE»
Вітаємо переможниць ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» Валерію Гуртовенко та Вероніку Ящук із ІІ місцем, яке посіли у Всеукраїнському студентському конкурсі у форматі хакатону «Сreative minds Вattle» (викладач Трубляк Г.М.). 

ІІI Міжвузівська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНИХ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ»

15 грудня 2021 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» відбулася ІІI Міжвузівська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНИХ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ», яка проходила онлайн на базі платформи Meet.

Жалоба з приводу передчасної смерті студента коледжу

 Колектив викладачів та студентів ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті студента коледжу групи ТРГ-151 спеціальності «Харчові технології» Червоного Олександра.

Висловлюємо щирі співчуття родині

Відкритий виховний захід групи ПТ-86 «Андріївські вечорниці: культурна спадщина українського народу»

13.12.2021 року в групі ПТ-86 під керівництвом викладача Солоненко Л.М. проведено відкриту виховну годину з теми  и «Андріївські вечорниці: культурна спадщина українського народу».

Під час виховного заходу студенти ознайомили запрошених гостей зі святкуванням українських Андріївських вечорниць за канонами стародавніх традицій.

Учасники та глядачі з групи ОП - 101 куштували калиту та ворожили на долю.

ПЕРЕМОЖЦІ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

У нашому коледжі дуже багато навчається не лише креативних, а й вмотивованих та активних студентів. Ось уже втретє за цей семестр  викладачами циклової комісії філології було проведено олімпіаду на визначення рівня знань студентів з української мови. І ми раді констатувати: дистанційне та змішане навчання не позначилися на результатах (що було видно з робіт студентів). Важко визначити найкращих , боротьба точилася за десяті й соті бала. Але...
 Переможцями стали: 
1місце - Маціборко Анна, Ф-1;