Новини

КНИГА –ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ

21 вересня 2021р. на екскурсію у Вінницьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. К. А. Тімірязєва завітали студенти групи ХТ-147 ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». Фахівці бібліотеки ознайомили студентську молодь з історією бібліотеки та сучасними інформаційними можливостями найбільшої книгозбірні області. Студенти пройшли залами бібліотеки, відвідали абонемент, ознайомилися з книжковими виставками.

 

 

Виховний захід з теми: «Хай буде мир на всій землі»

Для більшості людей планети Земля, мир – це повсякденна реальність: діти ідуть до школи,студенти до коледжів,університетів, дорослі на роботу, навкруги панує спокій та безтурботність. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати.

Змагання з легкоатлетичного кросу

16.09.2021 року в програмі внутрішньоколеджної  Спартакіади серед навчальних груп  на міському пляжу по вулиці Гонти відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, за підсумками яких відбувся відбір кращих легкоатлетів для виступу за збірну команду коледжу в обласних змаганнях серед закладів передвищої фахової освіти. Загалом в змаганнях взяли участь близько 60 студентів зі всіх курсів, кожен з яких прагнув здобути перемогу в забігах.

Переможцями та призерами змагань стали:

серед юнаків

Засідання методичної ради ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»

16 вересня 2021 року відбулося засідання методичної ради, на якому були затверджені документи та ухвалені відповідні рішення згідно порядку денного:

1.    Затвердження плану роботи методичної ради, школи педагогічної майстерності

2.    Про стан підготовки навчально-методичної документації до нового навчального року.

3. Затвердження кандидатур викладачів на узагальнення передового педагогічного досвіду та підготовки портфоліо у 2021-2022 н.р.

4. Про апробацію методичних розробок викладачів.

ТРЕНІНГ HR-МЕНЕДЖЕРА: УСПІШНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Щорічно в третю середу вересня відзначається свято фахівців з управління персоналом. З цієї нагоди 15 вересня для студентів ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» проведений тренінг «Успішне працевлаштування» на базі підприємства ТОВ НВП «Аргон».

HR-менеджер Оксана Шинкарук ознайомила студентів групи ХТ-147 (керівник Трубляк Г.М.) з методами пошуку роботи, правилами поведінки під час співбесіди, головними прийомами самореклами.

Лекція- тренінг «Як стати підприємцем - досвід успішного підприємця»

5 вересня - День підприємця. Професійне свято ініціативних, енергійних людей, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї.

Саме тому 6 вересня викладачем Величко Л.В. організовано зустріч студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в групі ПТ-86 з власником та директором компанії «Скормаг-сервіс» Рожок Володимиром Васильовичом. Зустріч проводилась у форматі лекція-тренінг, де студенти мали можливість дізнатися про засади та принципи підприємництва у викладі успішного практика-підприємця.

АКТИВНА МОЛОДЬ ОБИРАЄ ПІДПРИЄМНИЦТВО

6 вересня у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбувся захід з нагоди Дня підприємця, який в Україні щорічно відзначається в першу неділю вересня. Студенти гр.ХТ-147 Мічієнко Анна, Гладка Ольга та Сидорець Марія (керівник Трубляк Г.М.) провели бліц-інфо на тему «Активна молодь обирає підприємництво» на якому розкрили питання: функції, принципи та види підприємництва, історія розвитку підприємницької діяльності, риси підприємця.

Знову до знань!

Яскравою, насиченою емоційністю та хвилюючою атмосферою розпочався 2021-2022 навчальний рік у Відокремленому структурному підрозділі “Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету”!

У цей день першокурсникам бажали успіхів у навчанні та приємних вражень від студентських років!

Серпнева педагогічна конференція 2021

30 серпня 2021 року відбулася серпнева педагогічна конференція коледжу, яка дала старт 2021-2022 навчальному року.

На порядок денний було винесено питання, що стосувались організаційної та навчально - виховної роботи коледжу.

    В. о. директора коледжу, Лозовська Н. І., привітала колег із початком нового навчального року та побажала всім здоров’я, завзяття, оптимізму, плідної і результативної праці, визначила головні завдання діяльності коледжу на 2021/22 навчальний рік.