Новини

Спеціаліст по роботі з цінними паперами на парі в групі ФБС-9

20 березня 2019 року в групу ФБС-9 на заняття з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік і звітність в комерційних банках» була запрошена практик по роботі з цінними паперами Тарасова Тетяна Юхимівна. Вона розповіла детально про цінні папери та роботу з ними. Студенти високо оцінили нову для них інформацію.

День гостинності у ВТЕК

         Кожен майбутній випускник 2019 року  уже сьогодні стоїть на шляху вибору як майбутньої професії, так і відповідного навчального закладу. Переконані, що День гостинності, який відбувся 20 березня 2019 р.

Творчість студентів та викладачів

18 березня 2019 р. в коледжі відбулась виставка студентських творчих робіт. Були представлені роботи з багатьох напрямків мистецтва, а саме: вишивка бісером та нитками, декорування нитками, малювання олівцями та фарбами, роботи в техніці оригамі та квілінг та інші.

Членами журі було визначено призерів:

Інтелектуальна вікторина «Мистецтво бухгалтерії»

В рамках тижня циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін:
28 лютого 2019 року відбулась інтелектуальна вікторина «Мистецтво бухгалтерії», в якій прийняли участь студенти групи ОП-96 команди «Баланс» та команда «Верховна рада», групи ОП-98 команда «Опана» та групи ФБС-9 команда «Нащадки Сміта».
Перше місце одержала команда групи ФБС-9 «Нащадки Сміта», друге місце – команда групи ОП-98 «Опана» і третє місце – команда групи ОП-96 «Верховна рада». Вітаємо переможців !

Олімпіада «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку»

В рамках тижня циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін:
27 лютого 2019 року відбулась олімпіада «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» за звання кращого користувача бухгалтерською програмою 1С: Підприємство» версія 8.2, в якій прийняли участь студенти групи ОП-96. Перемогу отримали такі студенти: 1 місце – Стецюра Вікторія, 2 місце – Токаренко Віталія та Головня Катерина, 3 місце – Шиманський Дмитро та Переклад Тетяна. Вітаємо переможців !

Хімічний квест

13 березня викладачами хімії Апаріною Л.Ю та Бас О.П проведено відкритий позанавчальний захід “Хімічний квест”, студенти першого курсу розв’язували ситуаційні та експериментальні завдання на різних станціях : “Історична”, “Ерудит”, “Літературна”, “Дослідницька”.
За підсумками заходу перемогла команда груп ХТ-146 та ПТ-84 “Внуки Менделєєва”.

НУМО, ХЛОПЦІ!

12.03.2019 року в актовій залі коледжу був проведений конкурсно-розважальний військовий захід «Нумо, хлопці!». Мета конкурсу: сприяти патріотичному вихованню студентів та підготовка до служби в Збройних Силах України, виховувати почуття колективізму, розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність.
Участь в заході взяли студенти першого курсу. Початок конкурсу розпочався з перегляду короткометражного фільму про військову службу юнаків та дівчат під час військового параду до Дня Незалежності України в Києві.

Відкрита бінарна лекція з дисциплін Міжнародна економіка та Фінанси підприємства

13.03.2019 року викладачами Віниковецькаю Ж.С. та Тімошенко Н.М. у групі ФБС-9 була проведена бінарна відкрита лекція з дисциплін Міднародна економіка та Фінанси підприємств на тему "Сутність, функції та форми міднародного кредитування підприємств". Заняття проходило у вигляді інтерактивної лекції із застосуванням різних програмних продуктів для перевірки та закріплення нового матеріалу. Студенти активно приймали участь у обговоренні проблемних питань, доповідали про власні дослідження документообігу в міжнародному кредитуванні підприємств.

Відкрите заняття з дисципліни “Органічна хімія”

13 березня 2019 р. викладачем Бас О.П. проведено відкрите заняття з дисципліни “Органічна хімія” в групі ХТ – 143 з теми “Моносахариди та дисахариди”. Протягом заняття широко використовувалась мультимедійна дошка, що дозволило більш докладніше донести до студентів інформацію про властивості вуглеводів, їх будову та застосування. Застосовувались різноманітні інтерактивні ігри для кращого засвоєння знань студентів: Інтерактивна вправа “Гра”, Метод “Прес”, “Установіть відповідність”, Тести.