Новини

АВТОРСЬКІ МЕТОДИКИ НА ЗАНЯТТІ З МАТЕМАТИКИ

10 вересня 2019 року викладачем Маранчуком О.М. проведено відкрите заняття - лекцію з теми: «Числові функції та їх властивості. Способи задання функцій. Парні та непарні функції». Заняття проведено в групі І курсу ХТ-148 за авторськими методиками Олександра Миколайовича. Використано науково-дослідницьку роботу студентів, змішане навчання (перевернутий клас), проектні та хмарні технології.

День підприємця - 2019

Щорічно у першу неділю вересня в Україні святкують своє професійне свято усі підприємці. День підприємця України офіційно закріпили у календарі відповідно до президентського указу у 1998 році. Головною метою святкування є показ важливості підприємницької діяльності у розвитку економіки країни та демократії.

Свято старту до нових знань і великих відкриттів

1 вересня 2019 р. в коледжі відбулось традиційне свято – День Знань! Викладачів, першокурсників, батьків та гостей вітали не лише осіннє тепло та затишок коледжу, а й в.о. директора Оксана Олександрівна Волинець, яка запевнила студентів, що вони потрапили в надзвичайно дружню родину. Порадила не зупинятися на досягнутому і завжди впевнено продовжувати свій шлях до цікавих пізнань, захоплюючих подорожей у світі науки, побажала лідерських здібностей, високих прагнень до успіхів і щоденних неймовірних відкриттів.

Серпнева педагогічна конференція 2019 -2020 навчальному році

30 серпня 2019 року відбулася серпнева педагогічна конференція коледжу, яка розпочала роботу 2019-2020 навчального року.
На порядок денний було винесено питання, що стосувались організаційної та навчально-виховної роботи коледжу.

Відлунали ноти випускного вальсу

26 червня 2019 року відбулися урочистості, присвячені випуску студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Готельно-ресторанна справа».

На 136 осіб зменшилася кількість студентів в коледжі, але на 136 «молодших спеціалістів» поповнилася скарбничка українських фахівців.

Урочистими вітаннями директора коледжу Валентини Євгеніївни Балицької та керівників груп проводжали випускників у доросле життя.

НАГОРОДЖЕННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ЗА ПІДСУМКАМИ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

На виконання умов Положення коледжу «Про порядок проведення конкурсу «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2019» у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ», у відповідності до наказу №46/01-06 від 23.05.2019 р. та на підставі рішення журі конкурсу (протокол №1 від 14.06.2019 р.) визначено переможців конкурсу за номінаціями:
- «НАУКОВЕЦЬ РОКУ» – Кублінську І.А., викладача спеціальних дисциплін, Кавун Ж.А., викладача мікробіології, санітарії та гігієни – за плідну наукову роботу, за участь у наукових та науково-практичних конференціях, публікації у наукових виданнях;

Перемога у Студентській Лізі 2019

Студенти коледжу взяли активну участь та здобули перемогу у заході «Студентська Ліга 2019», який організовано відділом молодіжної політики ВМР та Вінницькою молодіжною радою.
Дякуємо всім учасникам змагань! Вітаємо команду переможців! Пишаємося вашими здобутками!

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ПЕРВИННОЇ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

Протягом 12-14 червня 2019 року в коледжі проводиться первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм за спеціальностями:
071 «Облік оподаткування» (голова експертної комісії - І.М.Бурденко, експерт - Н.І.Дурбалова);
181 «Харчові технології» (голова експертної комісії - А.Д.Салавеліс, експерт - Г.С.Сухецька);
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (голова експертної комісії - В.М.Нянько, експерт - Л.П.Ярош).

Студенти-волонтери ВТЕК КНТЕУ відвідали вінницький дитячий будинок «Гніздечко»

11 червня 2019 року група студентів у складі Рудчик Тетяна, Мельник Світлана, Кравець Вікторія, Чупира Наталія (всі вони з групи ПТ-85), Самсонюк Ольга (група ХТ-142) та викладач Марчук І. М. відвідали Вінницький дитячий будинок «Гніздечко», що знаходиться у місті Вінниця. Дана ініціатива була сформована на основі «поклику серця», так як воно «болить» за тих хто там знаходиться – за дітей-сиріт, що позбавлені дитячого піклування. Власними зусиллями були закуплені фрукти, солодощі та іграшки.

ЗМАГАННЯ З ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

З 31 травня по 2 червня 2019 року в рамках проекту «Студентська Ліга – 2019» студенти ВТЕК КНТЕУ взяли участь у змаганнях з військово-патріотичного виховання, яке відбулося біля с.Шкуренці.
Команду ВТЕК КНТЕУ представляли студенти: Мамедов А.І. (ПТ-82), Шалавінський В.Ю. (ПТ-82), Прибилович В.І. (ХТ-146), Тумалецький С.В. (ХТ-146), Гаврилюк В.В. (ПТ-85).