Новини

Лекція-тренінг «Початок власного бізнесу -поради від професіонала»

17 вересня 2018 року відбулася зустріч підприємця СПД Петра Івановича Безрученка зі студентами групи ПТ-81. Успішний підприємець поділився досвідом розвитку власної справи з присутніми, з особливостями вантажно-автомобільного транспорту та історією своєї роботи. Студенти подякували за корисні поради та настанови щодо введення своєї підприємницької діяльності.

Зустріч з представником торговельної мережі ПП «Культтовари – Вінниця»

20 вересня 2018 року відбувалась зустріч студентів групи ПТ-81 з директором ПП «Культтовари - Вінниця» мережі магазинів «Якісна канцелярія» Гавенком Михайлом Станіславовичем, який закінчив ВТЕІ КНТЕУ та начався два роки у Франції.
Під час зустрічі студенти дізналися про навчання у Франції. Отримали змістовну інформацію про особливості постачання товарів на підприємство, організацію приймання товарів, критерії підбору працівників, шляхи підвищення культури обслуговування.

Свято здоров’я, спорту та молодості

19.09.2018 року на базі відпочинку «Озеро Соцького» відбувся оздоровчо-туристичний захід «День здоров’я», в якому взяли участь викладачі, працівники та студенти коледжу. Веселі конкурси, цікаві та пізнавальні майстер-класи з туризму та з предмета «Захист Вітчизни» сприяли гарному настрою, зміцненню здоров’я та гармонійному розвитку студентів.
Переможцями змагань, які були проведені в ході заходу «День здоров’я» стали:
Конкурс «Бігун»
дівчата:
І – місце Блінчікова Діана, група ПТ-84
ІІ – місце Грищук Інна, група ПТ-82

Секрети успіху від представника управлінської команди «Terra Marre Group»

Продовжуючи традицію запрошення практикуючих фахівців з метою передачі їх досвіду управлінської та підприємницької діяльності студентам, 17.09.18р. було запрошено управляючого мережі піцерій «Terra Marre» Костянтина Реку.
Молодий та креативний менеджер не тільки поділився історією успіху відомих в місті піцерій зі студентами гр.ГРС-3, але й переконливо мотивував їх ніколи не припиняти навчатися, стати професіоналами своєї справи, наводячи приклад власного успіху.

Турнір з міні-футболу серед підрозділів КНТЕУ

У Житомирському торговельно-економічному коледжі традиційним став турнір з міні-футболу серед дівчат підрозділів КНТЕУ на честь пам’яті студента ЖТЕК Черниша Олега, який загинув захищаючи кордони держави під час проведення АТО. 14 вересня в турнірі взяли участь команди коледжу господарів, Житомирського базового фармацевтичного коледжу, Київського торговельно-економічного коледжу, Київського торговельно-економічного університету та Вінницького торговельно-економічного коледжу. За підсумками турніру переможцями стала команда ЖТЕК КНТЕУ, друге місце – у ВТЕК КНТЕУ, третє – у КНТЕУ.

Практичні поради успішного випускника коледжу

Завжди приємно, коли випускники коледжу досягають успіху і діляться своїм професійним досвідом зі студентами. Так, 12.09.2018р., шеф-кухар кафе «Дастоша» Влад Суперсон давав практичні поради студентам гр.ВП-139 щодо працевлаштування та професійного зростання.

Зустріч з представниками торговельної мережі «ГРАНД»

12 вересня 2018р. відбулася зустріч студентів гр.ПТ-80 з представниками керівництва торговельної мережі «Гранд»: директором Дзись Оленою Григорівною та управляючим Шевчуком Русланом Леонідовичем. Запрошені гості обговорили зі студентами питання якості та ключових навичок, якими має володіти студент для пошуку роботи своєї мрії. Значну увагу було приділено корпоративній культурі компанії, а саме системі цінностей, нормам і правилам поведінки в компанії.
Зустріч викликала великий інтерес в аудиторії.

Vinnytsia Food Fest

7-9 вересня в центральному міському парку відбувся Vinnytsia Food Fest. Це гастрономічне свято відвідали студенти та викладачі ВТЕК КНТЕУ. Вони змогли побачити та посмакувати унікальну продукцію, яку представили більше ніж 50 учасників фесту. Умілі кулінари готували бургери, хот-доги, ковбаски і крила панко. На фестивалі був величезний вибір м’яса, овочів, риби на відкритому вогні та напоїв на будь-який смак.
Відвідувачі фестивалю отримали багато позитивних вражень та гарно провели час.

День підприємця 2018

Щорічно у першу неділю вересня в Україні святкують своє професійне свято усі підприємці. День підприємця України офіційно закріпили у календарі відповідно до Президентського Указу у 1998 році. Головною метою святкування є показ важливості підприємницької діяльності у розвитку економіки країни та демократії.

День Знань – всенародне свято мудрості!

1 вересня 2018 року коледж відкрив двері для 185 студентів нового набору. Урочистості, присвячені Дню Знань, розпочалися з привітань директора коледжу Валентини Євгеніївни Балицької, яка побажала студентам визначити орієнтири на все життя, відкрити у собі нові здібності, веселих зустрічей, нових і цікавих знайомств і пробудження жаги до знань. Нехай сил і терпіння вистачить на весь прийдешній рік! До вітань долучились творчі колективи коледжу та міста.