Новини

Студенти ВТЕК КНТЕУ на XII Консумерському фестивалі «Час діяти!» у Київському національному торговельно-економічному університеті

11 березня 2020р. в рамках участі у XII Консумерському фестивалі «Час діяти!» студенти ВТЕК КНТЕУ разом з викладачем Величко Л.В. відвідали Київський національний торговельно-економічний університет, де мали можливість познайомитись з матеріально-технічною базою університету; відвідали майстер класи, тренінги, воркшопи, бліц-інфо.
Студенти обговорили зі спікерами низку питань, які стосуються їх майбутньої спеціальності.
Чекаємо нових зустрічей!

У ВТЕКоледжі проведено квест "Усім нам знайомий Великий Кобзар"

Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку він є новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.

У бібліотеці ВТЕКоледжу відбувся інтелектуальний захід «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став».

10 березня 2020року у бібліотеці ВТЕКоледжу відбувся інтелектуальний захід «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став». У заході взяли участь студенти коледжу, які розгадували ребуси, головоломки, відповідали на питання літературної вікторини, декламували вірші Великого Кобзаря, а також отримали естетичне задоволення від чудового, виконання музичних композицій на бандурі.

У ВТЕКоледжі проведено заняття з фахівцем-практиком Пшеничнюк С.А.

В рамках декади циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін викладачем Лозовською Н.І. в групі ХТ-143 проведено заняття з теми «Заклад ресторанного господарства в сучасній системі господарювання» з запрошенням фахівця-практика – комерційного директора комплексу відпочинку "Гостевія" Пшеничнюк С.А. Метою інтерактивної лекції є формування у майбутніх фахівців економічних навичок зі спеціальності «Харчові технології», професійної спрямованості молоді роботі в сучасній системі господарювання.

 

У ВТЕКоледжі відбувся науково-практичний вебінар з хімічних дисциплін “Дослідження якості харчових продуктів ”

4 березня 2020р. у ВТЕКоледжі в рамках декади природничих дисциплін відбувся науково-практичний вебінар з хімічних дисциплін “Дослідження якості харчових продуктів”. Захід проводився викладачами хімії Апаріною Л.Ю. та Бас О.П..
У вебінарі взяли участь студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу та Вінницького торговельно-економічного інституту.

Студенти ВТЕколеджу провели безліч майстер-класів

Зустріч з новими людьми, з новим поколінням - завжди цікаво!
Чудово бачити в очах співрозмовників зацікавленість, радість пізнання, хвилювання! Для нас теж дуже важливо розуміти, що ти і твоя справа комусь потрібні, це приносить задоволення, надихає та мотивує)
Під час «Масляної на Київській» ВТЕколедж відвідали майже півтисячі гостей.
Ми показували їм майстри-класи, пригощали найсмачнішими в світі млинцями, розповідали історії про студентське життя, ділилися порадами, як розпочати цю чудову подорож у студентські світи)))) Це було захоплююче!

«МІС FIRST 2020» у ВТЕКоледжі – це свято весни, краси, ніжності, таланту

«МІС FIRST 2020» у ВТЕКоледжі – це свято весни, краси, ніжності, таланту
Дівоча краса – це весна,
Дівоча краса – це натхнення,
Дівоча краса – це ніжність.
5 березня 2020 року в актовій залі ВТЕКоледжу відбулося свято краси та молодості – конкурс «МІС FIRST 2020». Найяскравіша подія студентської весни зібрала студентів і викладачів, родичів та друзів учасниць. 7 неповторних і талановитих студенток нашого коледжу вийшли на сцену, щоб подарувати глядачам незабутні враження та визначити, котра з них гідна носити титул першої красуні.

Викладачі ВТЕКоледжу проходять курси підвищення кваліфікації з модуля "Цифрові освітні ресурси"

38 викладачів ВТЕКоледжу в позаробочий час проходять курси підвищення кваліфікації з модуля "Цифрові освітні ресурси". Заняття проводить кандидат педагогічних наук Самойленко Олексій Олександрович з Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. В програмі модуля така тематика:
1. Створення інтерактивних робочих листів (інтерактивні завдання для зворотного зв’язку).
2. Методика використання віртуальної дошки у освітньому процесі (інтеграція з сайтом або курсом викладача).

Випускники ВТЕКоледжу діляться досвідом у сфері страхування

03.03.2020 року в рамках декади циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін запрошено голову департаменту інноваційних послуг ПрАТ "Страхової компанії "Місто" в групу ФБС-10 - Раситюк Валентину Василівну, яка поділилася своїми професійними навичками у сфері страхування, звернула увагу на актуальні напрямки страхування клієнтів та щиро побажала студентам групи віднайти ту роботу, яка буде мотивувати до досягнення висот у житті.

У ВТЕКоледжі відбувся І етап обласної олімпіади з хімії

02.03.2020 р. у коледжі відбулася олімпіада з хімії серед студентів І курсу, усіх спеціальностей. Студенти мали можливість виявити набуті знання про хімічні властивості речовин та навички у розв’язуванні експериментальних задач. У розділі наукового дослідження майбутні фахівці мали можливість запропонувати хід дослідження якості харчової сировини.
За результатами олімпіади переможцями стали студенти:
І місце – Ратушняк Вікторія, ОП - 100 (36 балів)
ІІ місце – Макарова Дар’я, ФБС - 12 (32 бали)
ІІІ місце – Тарабан Володимир, ХТ - 147 (29 балів)