Новини

Учать у студентському круглому столі «Формування потенціалу розвитку сфери гостинності під час воєнного стану»

Нещодавно, 23 листопада студентка групи ГРС-7 Вовчук Катерина під керівництвом методиста Кублінської І.А. взяла участь у студентському круглому столі на тему: «Формування потенціалу розвитку сфери гостинності під час воєнного стану». Захід організовано і проведено колективом кафедри технології та організації готельно-ресторанного бізнесу Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ.

Ми різні, але ми разом

Протягом тижня, з 14 по 18 листопада 2022 року, у ВСП ''Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ'' проходили тематичні виховні години присвячені Міжнародному дню толерантності.
Під час спілкування студенти та викладачі висловлювали свої думки щодо схожості та відмінностей між людьми та націями, вчилися прогнозувати, розробляти та втілювати в життя шляхи розв'язання конфліктів.

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

Філологи групи Ф-3 ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» разом з Морозюк Н.В. щиро вітають друзів із Міжнародним днем студента!

І ЕТАП ХXІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»!

У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» викладачами української мови та літератури Бабійчук І. В., Мельник О. А., Лавровою О. Р., Мельник О. В. проведено І етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Мета заходу – популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування та вдосконалити навички писемного мовлення. У конкурсі взяли участьстуденти І-ІІ курсів. За результатами перевірки творчих робіт визначено переможців.

І місце – Яворський Богдан (ОП-102);

За крок до перемоги

Цікавими і видовищними стали фінальні змагання з баскетболу 3х3 (дівчата) за програмою обласної Спартакіади серед закладів фахової передвищої освіти, які відбулися 11 листопада 2022 року в спортивній залі Вінницького технічного фахового коледжу.

          В цьому дійстві взяла участь і команда нашого коледжу в складі Сенькової Галини (група ХТ-149), Писарської Домініки (Ф-3), Ярушняк Інни (ФБС-13) та Тарадай Діани (Ф-1).

Зустріч із провідним фахівцем з інформаційної безпеки Яковенко Романом

В рамках проведення тематичних заходів до Міжнародного дня бухгалтера 10 жовтня 2022 року відбулася зустріч із провідним фахівцем з інформаційної безпеки Яковенко Романом. Організатором зустрічі була Горобець Людмила Володимирівна – викладач інформаційних технологій.
Учасниками обговорювалися актуальні питання безпечного використання інформації при веденні фінансово-господарської діяльності.

Майстер-клас «Приготування бенкетних закусок та десертів»

11 жовтня 2022 року в рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи викладачем Кублінською І. А. разом зі студентами гр. ХТ-148 Рябошапко А., Пославською М., Радіончиком С. проведено майстер-клас по приготуванню бенкетних закусок та десертів. Організатори майстер-класу розповіли присутнім про специфіку роботи вінницьких закладів ресторанного господарства в умовах воєнного стану та запропонували технологію приготування «демократичних» закуски й десерту.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА

10 листопада 2022 року  було проведено виховні години у групах ОП-101 та ОП-102 з нагоди Міжнародного дня бухгалтера, яке  святкують цього дня у всьому світі. Дату святкування обрали невипадково, адже саме подія кінця 15 століття – 10 листопада 1494 року в Венеції, коли була опублікована книга Луки Пачолі «Все про арифметику, геометрію і пропорції», розпочала історію професії, що з’явилася 6 тисяч років тому. У книзі автор спробував підсумувати знання про математику того часу. Одна з глав називалася «Про рахунки та інші записи» і містила докладний виклад бухгалтерської справи Венеції.