Новини

VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови

VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови
Дистанційна форма навчання не стає на заваді новим перемогам студентів ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». Під керівництвом викладачів іноземних мов представники І-ІІ курсів взяли участь у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Зима 2021) з англійської мови. Інтернет-олімпіади є цікавим інтерактивом для сучасних студентів та зручним способом контролю їх реального рівня знань.
Диплом І ступеня отримали:

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» В ЗИМОВИХ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДАХ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Всеукраїнські інтернет-олімпіади є щорічними інтелектуальними змаганнями, де створені умови для рівного доступу кожного учасника. Олімпіади підвищують інтерес до навчання, до оволодіння сучасними інформаційними технологіями, стимулюють інтелектуальні та творчі здібності, активізують самостійну роботу.
Студенти ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» під керівництвом викладача Бабійчук І.В. взяли участь у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» та «Всеосвіта Зима 2020/2021»
Переможцями стали:
Назарова Катерина (група ХТ-147)
Іськова Юлія (група ОП-100)

Участь студентів ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет конференції КТЕФК КТНЕУ

25.02.2021 року студенти груп ПТ-84,85,86 взяли участь в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТОРГІВЛІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ».
Студентки Ковальчук О., Воронюк Д., Гуцал Д. та Панченко Д. взяли участь в онлайн-обговоренні своїх тез, а саме «Інновації виробництва товарів», «Тест-контроль якості харчових продуктів українських виробників», «Дефекти та якість непродовольчих товарів на ринку споживання».

Призери міських змагань з настільного тенісу

25.02.2021 року у Вінницькому технічному коледжі відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат за програмою міської Спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти, в яких взяв участь і наш коледж. ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» представляли студенти Тумалецький Сергій (група ХТ-146), Пухнюк Ілля (ХТ-146), Тарадай Діана (Ф-1) та Томіна Катерина (ГРС-6).

Виховні години " Велична жінка - Леся Українка"

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.
В бібліотеці коледжу з групами ОП-101, ГРС-7, ФБС – 13, Т – 7 на платформі Zoom було проведено виховні години " Велична жінка - Леся Українка", та організувано книжкову виставку.

ФЛЕШМОБ ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

#Українка150 #GlobalLesyaUkrainka2021 До 150-річчя від Дня народження Лесі Українки студенти групи ОП-100 ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» підтримали флешмоб у соцмережах, покликаний привернути увагу до постаті Лариси Косач, вшанувати Велику Українку та актуалізувати її творчість, записавши на відео власне прочитання улюблених рядків поезії «Соntra spem spero! (Без надії сподіваюсь!) Друзі, долучайтеся до онлайн-флешмобу!

ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ: ПОЕТЕСА У СВІТІ МОВ

25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки. Ювілейний 2021 рік — це нагода говорити про невідому Ларису Косач-Квітку. Вона була незбагненна, неповторна, багатогранна, талановита, і спогади про неї потрібно позбавляти від радянських стереотипів. Невмируща Леся, своїм придбаним ім’ям Українка, якнайтісніше пов’язана з Україною, проте, прекрасне знання мов (близько 15) та нескінченні вимушені мандри зробили її відомою на весь світ, а весь світ став ближчим до України.

ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ: НЕВІДОМЕ ПРО ВІДОМУ

2021 рік оголошено Роком Лесі Українки, якій 25 лютого виповнюється 150 років від дня народження. ЇЇ вклад у розвиток української культури неоціненний, твори знають і шанують у всьому світі, незламна особистість, нескінченне джерело натхнення для української нації! Неповторна Зея надихнула і студентів ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». Разом із викладачем української мови та літератури Бабійчук І.В. група ОП-100 підготувала і проведела захід «Леся Українка: невідоме про відому».

Виховний захід до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого в Україні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» відзначають День Героїв Небесної Сотні.
В коледжі викладачем суспільних дисциплін Павлюк Л.Д. в групі ОП-101 проведено виховний захід присвячений трагічним сторінкам сучасної історії України ( дистанційно).

Мова – це духовний скарб нації.

Мова – це духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. 

  21 лютого в усьому світі відзначається День рідної мови. Не залишаються осторонь і студенти ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». У рамках відзначення Міжнародного дня рідної вони проводять мовний флешмоб, мета якого – показати красу рідного слова, його поетичність та милозвучність.