Новини

НАГОРОДЖЕННЯ НАЙКРАЩИХ

15 листопада 2018 року студенти коледжу Ірина Костенко (група ОП-96) та Мирослав Веселюк (група ФБС-10) отримали грамоти та грошові премії від міського голови Сергія Моргунова та Вінницької міської ради за вагомий внесок в культурний розвиток міста, активну громадянську позицію, ініціативу і наполегливість та з нагоди Міжнародного дня студента.
Пишаємося нашими студентами та бажаємо їм подальших здобутків і нагород! Так тримати!

З Міжнародним днем студентів!

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Переконані, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Адміністрація та викладацький склад коледжу

 

З Днем студента, підкорювачі вершин науки!

         15 листопада 2018 року у коледжі відбулись урочистості, присвячені Міжнародному Дню студента. В залі панувала атмосфера молодості, веселощів, гумору та родинного затишку. Адже конкурсна програма, яку підготували члени Ради самоврядування, зблизила та розкрила таланти глядачів. Найстаранніші та найактивніші студенти були відзначені грамотами. Увесь час зал «запалювали» члени команди КВН «Три мінути, сіре део». Викладачі коледжу вітали студентів не лише як педагоги. Їх вустами звучали вислови, які запам’ятаються на все життя.

Планування власного бюджету: заощадження та інвестування

14 листопада 2018 року в рамках тижня фінансової грамотності в Україні викладачем фінансово-економічних дисциплін Тімошенко Н.М. було проведено позанавчальний захід на тему: "Планування власного бюджету: заощадження та інвестування". Метою заходу було надихнути студентів та викладачів дізнатися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес тощо. Учасниками стали студенти груп ФБС-9 та ФБС-11. Захід складався з двох частин - теоретичної та практичної.

ЛЕКЦІЯ З ТЕМИ: «ЩО ТАКЕ ГРОМАДЯНСЬКА ЗРІЛІСТЬ»

14.11.2018 р. викладачами Шмалій Л.І., Павлюк Л.Д. для студентів ІІ курсу була проведена лекція з теми: «Що таке громадянська зрілість».
Громадянське виховання – процес формування громадянськості як інтегрованої якості особистості що дає людині можливість відчувати себе морально, соціально, політично, юридично дієздатною та захищеною.

Здоров’я бережи змолоду

13.11.2019 року лікарем Центру первинної медичної допомоги №5 та «Клініки дружньої до молоді» Кошубським В.С. проведено бесіду з теми «Профілактика підліткових захворювань» для студентів І курсу.
Метою заходу є попередження молоді щодо шкідливих звичок, а саме: паління, вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин.
Лікар спонукав студентів до ведення здорового способу життя та запросив на консультацію до клініки, де вони стовідсотково отримають висококваліфіковане обстеження та відповіді на свої питання.

Мова – інтелектуальний портрет народу, його душа.

09 листопада 2018 року в коледжі святкували День української писемності та мови. Відбулося урочисте відкриття Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який став засновником цього конкурсу.

Студенти групи ОП-98 разом з викладачем Бабійчук І.В. розповіли, що 9 листопада – День української писемності та мови – одне з наймолодших державних свят. Його відзначають щорічно в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, який написав «Повість минулих літ».

18 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада 2018 року в коледжі святкували День української писемності та мови. Викладачі та студенти взяли участь у написанні 18 Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, приєднавшись до всіх, хто любить рідне слово і хоче, щоб українці спілкувалися рідною мовою й берегли її для нащадків. Цьогорічний диктант пройшов під гаслом - #пишеморазом.

Сьогодні все більше людей прагнуть спілкуватися рідною мовою, яка єднає нас в один народ.

Таланти нашого коледжу

08.11.2018 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася церемонія нагородження переможців VІ Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами. Студенти групи ПТ-80 Петрухіна Даша, Минько Діана, Сідлецька Катя, Слободянюк Аліна, які виконали роботи під керівництвом викладача Солоненко Л.М., отримали дипломи переможців у двох номінаціях за зайняті треті місця.
Пишаємося нашими талановитими студентами та бажаємо подальших творчих злетів і перемог!

Заняття на виробництві в групі ФБС-9

8 листопада 2018 року викладачем бухгалтерського обліку і звітності у банках Пилявець Є.М. було проведено заняття на виробництві в групі ФБС-9.
Керівник відділення «Укргазбанку» Радудік М.В. розповіла про те, як працює їхній банк, про структуру балансу, про формування клієнтської бази та чому для банків важливе збільшення кількості клієнтів.
Її розповідь виявилась дуже цікавою та змістовною. Студенти з радістю відвідали б «Укргазбанк» ще раз!