Новини

Експрес-метод визначення якості продуктів

15.03.2018 року в рамках проведення заходів до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів під керівництвом викладача Бевзи С.С. та за участю студентів групи ТК-78 Тарасюк Н., Ковальчук А., Мєдведєвої В. проведено майстер-класи «Визначаємо підробку морозива» та «Оцінка якості цитрусових плодів».
Слухачі ознайомилися з корисними порадами з визначення підробки морозива, поживними властивостями цитрусових плодів та їх органолептичними показниками. На завершення студенти мали можливість продегустувати морозиво та цитрусові плоди.

Веселі старти

15.03.18 року в спортивній залі коледжу проведений спортивно-масовий захід «Веселі старти». Участь в святі взяли студенти першого курсу. Команди груп ПТ-82, ОП-98 та Т-4 активно виборювали право називатися переможцями, а тому прагнули бути першими у кожному виді програми. Учасники свята з нетерпінням чекали, коли зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість.

Заходи для слухачів курсів підвищення кваліфікації НМЦ ПТО

15 березня 2018 року у коледжі проведено заходи для слухачів курсів підвищення кваліфікації НМЦ ПТО (математика, фізика, астрономія, інформатика).
ПРОГРАМА заходів:
1. Презентація ВТЕК КНТЕУ - Волинець О.О.
2. Методичне забезпечення викладання дисциплін: математика, фізика, астрономія, інформатика (демонстрація НМКД, посібників, збірок, портфоліо) - Савлук Л.І.
3. Робота із сайтом коледжу - Вітюк А.М.
4. Використання навчального порталу в організації освітнього процесу - Вітюк А.М.

Майстер-клас «Визначаємо якість фонових зошитів та парфумів»

В рамках проведення Консумерського фестивалю 15.03.2018 р. студентами групи ТК-78 - Старосуд Оксаною, Євдокімовою Анастасією, Петровською Наталією та групи ПТ-80 - Слободянюк Аліною, Сідлецькою Катериною під керівництвом викладача Величко Л.В. проведено майстер-клас «Визначаємо якість фонових зошитів та парфумів».
Саме майстер-клас показав, як оцінити якість простого фонового зошита та отримати інформацію про те, чим насправді відрізняються підроблені парфуми від оригіналу.

Бліц-інфо «Освічений споживач – здоровий споживач»

         14 березня 2018 року в коледжі до Всесвітнього дня захисту прав споживачів проведено бліц-інфо «Освічений споживач – здоровий споживач» (зі студентами групи ПТ-80 - Борисова О., Чубатюк Я., під керівництвом Величко Л.В.) для студентів груп ПТ-81, ТО-2, ТК-79.

         Слухачі отримали інформацію про способи обману споживачів, які застосовують в торговельних підприємствах, адже обізнаний споживач – здоровий споживач!

Проблеми продажу товарів через інтернет-магазини

         14.03.2018 року в рамках проведення заходів до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів під керівництвом викладача Солоненко Л.М. проведено бліц-інфо «Проблеми продажу товарів через інтернет-магазини». Дана тема є актуальною та болючою для сучасної молоді, адже більшість споживачів купують товари через інтернет-магазини.

Екскурсія на Вінницьку товарну універсальну біржу

14 березня 2018 р. студенти 2 курсу групи ПТ-80 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під керівництвом викладача Петрань С.В. відвідали Вінницьку товарну універсальну біржу. Студенти ознайомились з особливостями проведення загальних публічних торгів з продажу необробленої деревини в голосовому форматі, переліком виставлених до продажу лотів, збільшення стартової ціни біржового товару.

Мої права – це обов’язки інших, права інших – це мої обов’язки

14.03.2018 викладач права Шмалій Л.І. та юрисконсульт Гула С.А. провели виховний захід: «Немає прав без обов’язків».
У ході заходу учасники познайомилися з історією створення Декларації прав дитини. Були розглянуті питання студентських обов’язків. За допомогою різних життєвих історій студенти спробували проаналізувати порушення прав людини. Захід супроводжувався відеороликами та мультимедійною презентацією «Декларація прав дитини».

СТУДЕНСТВО НА СТОРОЖІ ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕЧНОСТІ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

13 березня 2018року проведено ворк-шоп «Студенство на сторожі якості та безпечності товарів та послуг» під керівництвом викладача Трубляк Г.М.
Мета заходу: висвітлення напрямів та засобів об’єднання зусиль молоді у вирішенні проблем споживачів; залучення її до участі у дослідженнях ринків товарів та послуг, пропагуванні здорового способу життя, вихованні споживчої гідності.
З доповідями виступили Мельник Анна, Любецька Анна, Минько Діана, Чубатюк Яна, Якименко Тарас, Смішко Антон (гр. ПТ-80), Литвиненко Тетяна, Пучко Тетяна (гр.ВП-140).

«Час діяти»!

12.03.2018 року під керівництвом викладачів Бевзи С.С. та Солоненко Л.М. в рамках проведення заходів до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів відбулася зустріч з фахівцями відділів контролю реклами Білик Юлією Василівною та контролю торгівлі та послуг Серватинською Катериною Олександрівною Головного управління Держпродспоживслужби м.Вінниці, які ознайомили студентів з проблемами розповсюдження в торгівлі недоброякісної реклами, якістю та безпечністю харчових продуктів в м.Вінниці. Студенти отримали відповіді на питання у відповідності до своїх прав як споживачів.