Новини

У ВТЕК відбулося заняття Школи педагогічної майстерності з теми «Проектна діяльність як засіб інтеграції студентської молоді в соціум»

9 січня 2020 року У ВТЕК відбулося заняття Школи педагогічної майстерності з теми «Проектна діяльність як засіб інтеграції студентської молоді в соціум». Спікерами виступили викладачі Апаріна Л.Ю. та Бас О.П., які дали теоретичне обгрунтування методиці проектної освітньої діяльності, продемонстрували способи такої роботи при викладанні хімії. Змістовними були й виступи колег, які доповнили спікерів прикладами з власного досвіду: Савлук Л.І.

Студенти ВТЕКоледжу провели майстер-класи у ЗОШ №2

На виконання планових заходів з профорієнтації 18 грудня 2019 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії № 2 Вінницької міської ради викладачами ВТЕК КНТЕУ Примчуком Ю.Д. та Пугачем Ю.П. організовані заходи за участі студентів коледжу

Kidsparty у ВТЕКоледжі

26 грудня 2019 року до ВТЕКоледжу завітали маленькі, але дуже важливі гості – діти та онуки працівників нашого закладу. Разом зі своїми батьками, дідусями та бабусями вони прийшли відсвяткувати Новий 2020 рік.
Свято організували Рада студентського самоврядування та профспілковий комітет ВТЕКоледжу. Дітей розважали Дід Мороз та Снігуронька. Малеча мала можливість проявити свої таланти. Вони декламували вірші, «ліпили» сніговика, грали в сніжки, водили хороводи.
Малята пішли додому з чудовим настроєм, подаруночками та солодощами.

Студент ВТЕКоледжу Цибульський Назар - серед стипендіатів Вінницької міської ради за підсумками 1 семестру 2019-2020 н.р.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят Вінницька міська рада традиційно відзначає стипендією інтелектуальну еліту міського учнівства, переможців змагань та конкурсів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та мистецьких навчальних закладів й клубних формувань. Нагороджені переможці міських, обласних та Всеукраїнських етапів олімпіад з різних навчальних предметів, призери й переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів та вихованці позашкільних навчальних закладів.

У ВТЕколеджі КНТЕУ проведено I етап обласної олімпіади з іноземної мови

17 грудня 2019 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ проведено I етап обласної олімпіади з іноземної мови серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області. 15 учасників олімпіади змагались у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок читання, аудіювання, використання мови та письма (написання неформального листа).

Студенти ВТЕКоледжу провели майстер-класи у ЗОШ № 29

23 грудня студенти ВТЕКоледжу разом з викладачами Апаріною Л.Ю. та Бас О.П. провели майстер-класи “Визначення якості парфум” та “Як вибрати якісний крем для шкіряного взуття” для учнів 9-их та 11-их класів ЗОШ № 29.

У ВТЕКоледжі відбувся захід пам'яті про кошового отамана Івана Сірка

Запорозьке козацтво подарувало світові цілу плеяду видатних вождів, які мужньо протистояли іноземним загарбникам. Найяскравіша постать серед них, якщо говорити про часи по смерті Богдана Хмельницького, - кошовий отаман Іван Сірко. Ще за життя його ім'я було оспіване в думах та піснях, увійшло в легенди, стало символом не тільки запорозького козацтва, а й усього волелюбного духу українського народу.

В гуртожитку №1 ВТЕКоледжу було проведено святкування Нового року

17 грудня 2019 року в гуртожитку №1 ВТЕКоледжу було проведено святкування Нового року. Концертна програма складалася з цікавих концертних номерів, були тут і пісні, і конкурси, а також цікаві ігри та сценки. Головними персонажами на святі були Дідусь Мороз та Снігуронька. Свято видалося дуже веселим та цікавим. Студенти й викладачі брати участь в конкурсах та підспівувати учасникам. Рада студентського самоврядування гуртожитку підбила підсумки конкурсу «Краща кімната». Переможців було нагороджено Почесними грамотами та солодкими призами.