Адміністрація

Директор коледжу

Лозовська Наталія Ігорівна

 У 1982 р. закінчила Київський торговельно-економічний інститут зі спеціальності «Економіка торгівлі».

Наталія Ігорівна - успішно пройшла всі щаблі кар’єрної драбини - від викладача економіки, завідувача відділення, заступника директора з виховної роботи (25 років працювала на цій посаді) до директора коледжу. Загальний стаж педагогічної діяльності складає 38 років.

Має педагогічне звання «викладач-методист» та кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Нагороджена знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки України; має численні відзнаки Київського національного торговельно-економічного університету, Вінницької обласної та міської рад, Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

Заступник директора з навчальної роботи

Савлук Людмила Іванівна

 Має дві вищих освіти: у 1985 році закінчила Київський державний університет імені Т.Шевченка за спеціальністю «Історія» та отримала кваліфікацію історика, викладача історії та суспільствознавства, у 2010 році – Вінницький фінансово-економічний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» та отримала кваліфікацію менеджера-економіста.

В коледжі працює з 1995 року на посадах викладача суспільних дисциплін, з 2000 року – методиста коледжу, з 2014 року - завідувача навчально-методичного кабінету. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач - методист». Нагороджена Грамотою Міністерства освіти та науки України, знаком «Відмінник освіти України», Національним сертифікатом «Зірка якості», Грамотами Вінницької ОДА, ДТЕУ. Педагогічний стаж становить 35 р.

Заступник директора з виховної роботи

Космина Олена Леонідівна

 Космина О. Л. працює в коледжі з 2010 року. у 2004 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.

Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізика» та здобула кваліфікацію вчителя фізики, інформатики та астрономії.

Педагогічний стаж - 20 р.

У 2023 році присвоєна педагогічне звання "Викладач-методист".