Бухгалтерія

Комаровська Олена Олександрівна

Головний бухгалтер

Працює в коледжі з жовтня 1981 року, спочатку – на посаді бухгалтера по обліку матеріалів, а з 1993 призначена на посаду головного бухгалтера.

У 1989 році закінчила Київський національний торговельно -економічний університет за спеціальністю «Бухгалтерський облік  і аналіз господарської діяльності» та здобула кваліфікацію економіста. 

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Нагороджена знаком «Відмінник освіти України», грамотою Міністерства освіти і науки України.

Подзігун Марина Юріївна

Провідний бухгалтер по розрахунках з робітниками та стипендіатами

Працює в коледжі з жовтня 2022 р.

У 2014 році закінчила із відзнакою Вінницький національний Аграрний університет за спеціальністю «Облік та аудит» та отримала кваліфікацію «Спеціаліст».

З липня 2013р. по вересень 2022р. працювала у Вінницькому транспортному фаховому коледжі на посаді бухгалтера по нарахуванню заробітної плати.

 Дороженко Людмила Андріївна

Провідний бухгалтер по касових розрахунках та банківських операціях

Працює в коледжі з квітня 2010 р.

У 2003 році закінчила Вінницький технолого-економічний технікум Київського національного торговельно-економічного університету і отримала диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Бухгалтерський облік».

У 2011 році закінчила Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Облік і аудит».

Луценко Ганна Миколаївна

Бухгалтер І категорії з обліку матеріалів та банківських розрахунків

Працює в коледжі з квітня 2012 р.

У 2009 році закінчила Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету та здобула освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з бухгалтерського обліку.

У 2012 році закінчила Вінницький національний аграрний університ та  отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Облік і аудит».