ОДНА МОВА! ОДНА НАЦІЯ! ОДНА УКРАЇНА!

Мова росте елементарно, разом з душею народу.
І. Франко
06 листопада 2019 року до Дня української писемності та мови викладач Бабійчук І.В. провела відкриту виховну годину в групах ОП-100 та ХТ-147.
Студенти дізналися про історію виникнення та становлення письма, про Нестора, найвідомішого літописця, батька української словесності, автора «Повісті минулих літ»; про основу українського алфавіту: кирилицю та глаголицю, створену братами Кирилом і Мефодієм, якою в Європі користуються 250 мільйонів слов’ян; про ініціатора конкурсу мовознавців Петра Яцика та проведення Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Найцікавішим був конкурс знавців мови, де першокурсники продемонстрували неабиякі знання з лінгвістики.
Наше слово шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, Тараса Шевченка та Івана Франка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, М. Коцюбинським, П. Мирним, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями.
То ж нехай мова буде такою, якою відшліфував її час, бо інакше в Україні виростуть цілі покоління безграмотних, байдужих до своєї мови людей.