Календар матеріалів

25 Квітень 2021

Участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології»

22 квітня студентка Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету» Химчук Юлія під керівництвом викладача Кублінської І.А.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЛОЛОГІЯ» У ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КНТЕУ»

23 квітня 2021 року відбувся онлайн-захід «Презентація спеціальності 035 «Філологія»», на який було запрошено учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і ПТНЗ, а також їх батьків та тих, хто бажає більше дізнатися про дану спеціальність.

Викладачі іноземних мов ознайомили з особливостями спеціальності, актуальністю даної професії та сферами можливого працевлаштування, інформаційно-технічним забезпеченням, позанавчальними заходами, які проходять в коледжі.

Про відзначення у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» Дня охорони праці

З метою забезпечення належного відзначення в Україні Дня охорони праці, що відзначається щороку 28 квітня у Всесвітній день охорони праці, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, та з урахуванням рекомендацій Міжнародної організації праці щодо проведення зазначеного заходу у 2021 році, у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати – основа безпеки життєдіяльності» проводились планові заходи.