Календар матеріалів

09 Квітень 2021

Уроки пам’яті людської

З нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів концтаборів, 08 квітня 2021р. в групі Т-6 викладачем історії Шмалій Л. І. проведено виховний захід «Уроки пам’яті людської». Метою заходу є вшанування подвигу борців антинацистського опору, висловлення поваги старшому поколінню, на долю якого випали неймовірні муки та страждання.
Студенти групи Поліщук Сніжана, Федоришина Інна, Набокова Альона підготували змістовні повідомлення про страшну правду нацистських концтаборів, страчені життя та долі, загублені роки щасливого дитинства за колючим дротом.

КВІТНЕВИЙ ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ - 2021

8 квітня 2021 р. в коледжі відбувся ще один День гостинності. В.о. директора Наталія Ігорівна Лозовська провела екскурс в історію коледжу, окремо зупинилась на здобутках студентів та викладачів за останні роки. Заступник директора з навчальної роботи Людмила Іванівна Савлук та відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Іванівна Кислинська дали вичерпну інформацію про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти, про дисципліни які вивчаються, про посади які можуть займати випускники, про етапи вступної кампанії та підготовчі курси.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» У КОНКУРСІ «БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ-2021»

Раді повідомити про здобутки юних талантів ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ», які під керівництвом викладачів української мови та літератури Бабійчук І.В. та Мельник О.А. доєдналися до дружньої грінченківської родини. Майже 150 фіналістів виборювали почесні нагороди у двох категоріях: «Поезія» та «Проза і драматургія». Журі конкурсу мало перед собою нелегке завдання.