Календар матеріалів

01 Квітень 2021

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулася Обласна науково-практична конференція «Технічна творчість студентів як засіб формування конкурентноспроможного фахівця»

«Технічна творчість студентів як засіб формування конкурентноспроможного фахівця» - такою була тема Обласної науково-практичної конференції, що відбулась в рамках методичного об’єднання викладачів загальнотехнічних дисциплін. Організатором заходу виступив ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ».
Конференція відбулася 31 березня 2021 року в режимі онлайн на базі платформи Google Meet. Тематичними напрямками були: технічна творчість студентів на технічних спеціальностях та технічна творчість студентів на технологічних спеціальностях.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбувся профорієнтаційний онлайн-захід – презентація спеціальності “Цифрова економіка”

31.03.2021 у коледжі відбувся профорієнтаційний онлайн-захід – презентація спеціальності “Цифрова економіка”, на який завітали учні місцевих шкіл №№ 16, 29, 34 та викладачі нашого навчального закладу. Голова циклової комісії фінансово – економічних та облікових дисциплін, викладач Віниковецька Ж.С. розповіла про:
· цифрову економіку як новітній вектор реконструкції традиційної економіки, науковий напрям, сучасний світовий тренд та один із найбільш актуальних і престижних напрямів освіти;