Календар матеріалів

13 Квітень 2021

ФІЗИКА ЗА ГОРНЯТКОМ ЧАЮ

Чай п'ють по-різному: на ходу, біжучи на роботу або навчання, або в буфеті аеропорту, в очікуванні льотної погоди. П'ють в поїздах - з нудної склянки. П'ють з металевої кришки термоса.
Але все це не чаювання, а звична частина ранкової або вечірньої трапези. Чаювання - інше. Чаювання - дружня бесіда за столом, старовинний домашній звичай, ритуал, добра традиція багатьох народів, в тому числі і нашого.
Викладач Космина О.Л. теж прийшла до висновку, що пора зупинитися в нашій навчальній гонці і присісти за горнятком чаю. При цьому можна продовжувати вчитися.

День космонавтики

12.04.2021 в ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» викладачем математики та фізики Сачок А.М. проведено позанавчальний захід «День космонавтики». Студенти груп ХТ-147, ХТ-148, ФБС-12 активно взяли участь у запропонованій вікторині і долучилися до обговорення актуальних питань сьогодення. Студенти мали можливість послухати інформацію про внесок українських вчених у розвиток космонавтики, дізналися цікаві факти про Ілона Маска та перспективи колонізації Марса. Дякуємо за змістовні доповіді Скорондяк А. (ХТ-148), Нестерук Ніці (ФБС-12) та Канонішиній Н.(ФБС-12).