ДЕНЬ КАР’ЄРИ

Незабаром в коледжі відбудеться випуск  спеціальностей «Товарознавство та комерційна діяльність», «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит» , «Ресторанне обслуговування».

         З цією метою 17.04.2018 р. проводився «День кар’єри». На цей захід запрошено роботодавців, які запропонували робочі місця випускникам нашого коледжу. Приємно вразили пропозиціями представники мереж магазинів «Українські товари» (ТОВ «Рось-К), «Грош» (ТОВ НВП «Аргон») та «Гранд». Лівобережний міжрегіональний центр зайнятості м. Вінниці вказав на вимоги, які стоять перед молоддю.

Роботодавці мали можливість знайти талановиті кадри для співпраці, провести моніторинг очікувань, побажань та проблем працевлаштування  серед студентів й донести свої вимоги майбутнім співробітникам. В свою чергу випускники змогли більше дізнатися про найпростіші шляхи пошуку роботи, правила поведінки на співбесідах та на роботу своєї мрії.

Випускники відчули, що на їх знання та поки що незначний практичний досвід є попит і адекватні пропозиції, які дозволяють активним і сумлінним «створити себе» -  збудувати успішну фахову кар’єру.