Календар матеріалів

29 Квітень 2016

Стрес на робочому місці: колективний виклик

Відповідно до Указу Президента України та згідно рекомендацій Міжнародної організації праці у 2016 році відзначається Всесвітній день охорони праці під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик» в коледжі розроблені відповідні заходи:

з/п

Зміст заходу

ПОЛУМ’Я ПАМ`ЯТІ У НАШИХ СЕРЦЯХ

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни в коледжі будуть проведені інформаційні години, уроки мужності, бесіди, тематичні виховні години з тем: «Полум’я  пам`яті у наших серцях», «Живи і пам’ятай», "Життя заради України: нам є чим пишатися                        (1939–1945)" , покладання квітів до Меморіалу визволення та зустрічі з учасниками АТО.

Знання – це не тільки сила, а й цікава розвага!

Протягом навчального року обдаровані студенти ВТЕК представляли наш навчальний заклад на різноманітних інтелектуальних змаганнях міста. Серед них турніри у ВТЕІ КНТЕУ та ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського, гра «Ерудит-Квартет» та кубок Вінниці з інтелектуальних ігор. Та найбільш масштабним заходом є чемпіонат з міста з гри «Що?Де?Коли?», у якому учасники змагаються протягом семи турів, кожен з яких проводиться раз на місяць. У цих інтелектуальних перегонах наш коледж представляло 11 студентів у складі двох команд. Як для новачків у даних змаганнях, вони показали чудові результати!