Календар матеріалів

17 Листопад 2015

Зі святом завзятої та перспективної частини людства!

До Дня студента у нашому коледжі пройшов святковий концерт. Студенти вітали студентів. Святкову промову виголосила директор Балицька Валентина Євгеніївна і побажала веселого та цікавого студентського життя. Керівництво коледжу нагородило найактивніших учасників громадського життя коледжу.
До вітань долучилися танцювальні та вокальні колективи коледжу, створюючи атмосферу справжнього студентського свята. На завершення публіку розважали переможці КоледжЛіги КВН міста, команда коледжу «Їдальня Верховної ради».
Ще раз вітаємо кращих з кращих – студентів ВТЕК КНТЕУ – зі святом!

І знову перемога!

16 листопада напередодні головного студентського свята у міському Палаці мистецтв проходив фінал КоледжЛіги КВН. Протягом року команди від коледжів міста брали участь у змаганнях серед веселих та найкмітливіших. Було зіграно 4 тури, за результатами яких до фіналу пройшло 6 кращих команд, серед яких представники нашого коледжу «Їдальня Верховної Ради». У трьох конкурсах студенти змогли проявити свої вокальні, хореографічні, акторські та сценічні здібності, і, звісно, вміння жартувати.

ВІТАЄМО З ДНЕМ СТУДЕНТА!

З нагоди Міжнародного дня студента вітаємо шановне студентство зі святом!
Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.
Для того, щоб здійснилися сміливі плани й справдилися заповітні мрії наших юних громадян, в Україні створюються всі необхідні умови для отримання якісної освіти й професійного становлення молоді.
Бажаємо студентству ВТЕК КНТЕУ миру, щастя, успіхів у навчанні, добрих справ в ім'я України!