Календар матеріалів

10 Листопад 2015

Презентація кабінету Захисту Вітчизни

10 листопада 2015 року викладачем Табачуком Г.В. презентовано кабінет та заняття з предмету "Захист Вітчизни" з теми "Засоби індивідуального захисту органів дихання". Демонструвалися відеоматеріали, використовувався ресурс сайту - sites.google.com/site/zahist56, розроблений спеціально для вивчення предмету "Захист Вітчизни". Студенти залюбки брали участь в практичній частині заняття з медико-санітарної підготовки, надягання протигазів.

ГОВОРІМО УКРАЇНСЬКОЮ

Українська скарбниця.
09.11.2015р. у коледжі відбулася низка заходів з нагоди святкування Дня української писемності та мови. На вході студенти роздавали листівки із закликом розмовляти українською мовою, не цуратися свого коріння. Сьогодні все більше людей бажає спілкуватися рідною мовою, яка єднає нас в один народ. Це престижно, патріотично, популярно.

Вивчаємо та застосовуємо платформу«jПарус»

5 листопада в центральному офісі Корпорації Парус відбулась XIII Всеукраїнська конференція для навчальних закладів України «Використання новітніх інформаційних технологій керування при підготовці висококваліфікованих спеціалістів у сфері менеджменту та маркетингу, обліку, а також фахівців ресторанно-готельного та туристичного бізнесу». У конференції взяли участь більше 50-ти викладачів туристичної, ресторанно-готельної справи, інформаційних технологій та інших напрямів, серед яких і викладачі нашого коледжу Трубляк Г.М., Гребенюк Н.М., Матвієнко Л.А.