Календар матеріалів

19 Листопад 2014

ENGLISH CLUB 19.11.2014

19 листопада в коледжі було проведено засідання «English Club», яке відвідав волонтер з Америки – Мет. Спілкування пройшло весело та жваво. Студенти ставили багато запитань і більше ніж 1,5 години не відпускали гостя. Питань для обговорення було багато: про визначні місця США, України та Вінниці, про освіту в нас та в Америці, про книги, музику, відпочинок та багато іншого. Загалом всі залишились задоволеними від такої співпраці, а в студентів емоції вирували ще довго після зустрічі.

Здобули перемогу в турнірі

19.11.2014 року дівчача команда коледжу з настільного тенісу здобула І-е місце у спортивних іграх серед студентів ВНЗ міста І-ІІ рівнів акредитації.
ДАЛІ
Після минулорічного ІІ-го місця в обласних змаганнях серед ВНЗ І-ІІ р.а., дівчача команда коледжу з настільного тенісу здобула І-е місце у спортивних іграх серед студентів ВНЗ міста І-ІІ р.а. з настільного тенісу. Участь в турнірі взяли десять команд , які були розподілені на три групи. Здобувши перше місце в групі, команда коледжу вийшла у фінал, де перемогла команди педагогічного та медичного коледжів.
Вітаємо команду коледжу з перемогою!

Виставка страв та виробів з борошна 2014

19 листопада 2014р. у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ в рамках тижня циклової комісії технологічних дисциплін під керівництвом майстрів виробничого навчання Трубляк Г.М. та Буги В.В. відбулася виставка страв та виробів з борошна.

На виставці були представлені вироби з різних видів тіста.

 

Вироби з дріжджового тіста

«Коровай весільний»

Катерина В’язкова (група ВП-134)

«Коровай святковий»

Олександр Калінін (група ВП-134)

Ватрушки «Лапті

Вікторія Зайцева (група ВП-134)

Булочки «Троянди»

Іван Савчук, Юрій Бірозов, Ростислав Цепко (група ВП-134)

Пиріг «Квітка»

Варвара Нечипорук (група ВП-134)

Пиріг з яблуками

Катерина Волосухіна (група ВП-134)

Пиріг «Зірочка»

Максим Круць (група ВП-133)

Вироби з рідкого тіста

млинці «Шахи»

Катерина В’язкова (група ВП-134)

Коровай з млинців

Тетяна Іскра (група ВП-134)

Млинці «Мереживо»

Максим Струтинський (група ВП-134)

Страви з прісного тіста

Вареники з сиром

Варвара Нечипорук (група ВП-134)

Вареники «Кольорова фантазія»

Катерина В’язкова (група ВП-134)

Хінкалі

Максим Андрикевич (група ВП-133)

Вареники з картоплею з грибним соусом

Катерина Волосухіна (група ВП-134)

     

 

В ході проведення заходу студентом групи ВП-133 Владиславом Суперсоном було проведено майстер-клас «Формування вареників різними способами».

Кульмінаційним моментом виставки стала дегустація виробів, приготовлених студентами, які найбільше сподобалася присутнім.

         

Smart-освіта в дії

18 листопада 2014р. на базі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ було проведено обласне методичне об’єднання викладачів іноземних мов з теми «Використання інтерактивних технологій як засіб активізації пізнавальної діяльності студентів».

Викладачі поділилися досвідом в форматі проведення майстер-класів. Майстер-клас з використання відеоматеріалів провела Рудніцька Л.М. Цікавинкою стало завдання «озвучки» (soundtrack) власноствореного відео. На майстер-класі з використання аудіоматеріалів (Радудік О.Є.) новинкою для багатьох була навчальна програма «Tell Me More». Майстер-клас з використання інтерактивної дошки (Побірська І.В.) вразив можливостями програми «Smart Notebook». На майстер-класах з використання інтернет-ресурсів студенти працювали на навчальному сайті «Breaking News English», а також спілкувалися в програмі Skype з колишніми випускниками коледжу, які продовжують навчання в Польщі та Голландії (Губрій Н.М.)

Всі присутні були в захваті від того, що такі форми роботи є звичними та системними для викладачів коледжу.

Навчально-розважальний захід інтелектуальна гра " Брейн-ринг"

18.11.2014 у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ викладачем Кублінської І.А. було проведено навчально-розважальний захід - інтелектуальну гру " Брейн-ринг" в рамках тиждня циклової комісії технологічних дисциплін. У грі взяли участь студенти групи ВП-133 - команда " Неприборкані приборчики" : Дядюк П., Клуб І., Риборак Ю., Рибанюк В., Суперсон В., Тарасюк Ю. та студенти групи ВП-134 - команда " Холодильні агенти" : Бірозов Ю., В'язкова К., Зайцева В., Калінін О., Струтинський М., Савчук І. Студенти - гравці продемонстрували свої знання устаткування закладів ресторанного господарства, будови машин та специфіки їх використання, а також дотепність, вміння спільно вирішувати проблемні завдання. Перемогла команда " Холодильні агенти" з рахунком 6:4.
Ліричних барв надали грі виступи студентки групи ВП-137 Ільящук Альони з композицією " You will never know" та гумористичні рецепти студентської кухні у виконанні Денисюк Руслани.

12.11.2014 проведено відкрите заняття з математики на тему: «Логарифми, розв’язання логарифмічних рівнянь»в групі ТК-76.

12.11.2014 проведено відкрите заняття з математики на тему: «Логарифми, розв’язання логарифмічних рівнянь»в групі ТК-76. Метою практичного заняття було сформувати уміння та навички розв'язування логарифмічних рівнянь різними способами; розвивати математичне мовлення, вміння працювати самостійно і у групах, показати де використовують логарифми в повсякденному житті.

Вітаємо найкращих студентів – студентів ВТЕК КНТЕУ!!!!

17 листопада 2014 року, в коледжі відбулися урочистості присвячені Міжнародному Дню студента. Це свято особливе, адже воно зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.
З вітальним словом виступила директор коледжу Балицька Валентина Євгеніївна, яка побажала юним українцям миру, злагоди, цікавого та яскравого студентського життя. Преміями та грамотами були нагороджені студенти, які навчаються відмінно та добре, активні учасники художньої самодіяльності та спортивно-масової роботи. Окремі нагороди отримали студенти-спортсмени, які зарекомендували себе не тільки в стінах коледжу, а й на міському рівні.
В урочистостях були задіяні студенти усіх курсів та спеціальностей, які з величезним задоволенням грали на сцені, та з не меншим задоволенням були глядачами в залі. Запальними піснями та танцями вітали один одного студенти, а шквал оплесків зірвав виступ команди КВН «Студ.VN».
Святковий настрій, позитивні емоції, щирі посмішки та слова вітань були основною прикрасою свята!!!
Ще раз вітаємо усіх студентів та бажаємо здійснення найзаповітніших мрій!!!