Календар матеріалів

12 Листопад 2014

День відкритих дверей 11.11.2014

11 листопада 2014р. у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся День відкритих дверей, який відвідали понад п’ятисот майбутніх вступників та батьків.

Гості заходу поспілкуватися з директором, відповідальним секретарем приймальної комісії, педагогічним колективом та студентами коледжу. Також випускники та їхні батьки мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді про особливості процесу вступної кампанії в 2015р., взяти участь в екскурсії по навчальних аудиторіях та лабораторіях, бібліотеці, спортивній залі, гуртожитках, їдальні коледжу, відвідати майстер класи.

Випускники та їхні батьки переконалися, що навчання в Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ приносить студентам задоволення та гарантує успішне майбутнє.

 

07.11.2014 викладачем технологічних дисциплін Кублінською І.А. було проведено відкрите заняття

07.11.2014 викладачем технологічних дисциплін Кублінською І.А. було проведено відкрите заняття - лекцію з дисципліни " Устаткування закладів ресторанного господарства" на тему " Універсальні теплові апарати. Плити". Мета заняття - специфіка використання інтерактивних методів навчання під час проведення лекційних занять з технологічних дисциплін та поєднання їх з традиційними методами викладання, для активізації навчальної діяльності студентів, підвищення рівня професійних  знань, кращого запам'ятовування нового навчального матеріалу. Із інтерактивних методів використовувалося: випереджувальні завдання студентам, використання інтерактивної дошки під час  актуалізації знань - виконання пазл - тесту; та узагальнення і систематизації знань - виконання  порівняльної таблиці " Знайди відповідність" ; використання мультимедійної презентації з аудіосупроводом; використання опорних конспектів лекцій з завданнями для  закріплення та систематизації нового матеріалу.

125 років з дня народження українського письменника

Тринадцятого листопада виповнюється 125 років з дня народження українського письменника, сатирика та гумориста Павла Михайловича Губенка, відомого всьому світові як Остап Вишня.
13 листопада 1889 – 28 вересня 1956

Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін 2014

Команда коледжу взяли участь у кваліфікаційному етапі відбіркового туру "Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін", та з набраними 77 балами із 100 можливих пройшли у наступний етап.

Склад команди:

  • Вітюк Анатолій Миколайович (керівник команди)
  • Подорожняк Ярослав (група Ф-5)
  • Стецюк Артем (група Ф-7)
  • Марковська Вікторія (група Б-91)
  • Парадовська Світлана (група ВП-131)
  • Ільящук Альона (група ВП-137)

Вітаємо учасників команди, та бажаємо їм не зупинятися на досягнутому.

Також дякуємо викладачам за підготовку студентів.