Календар матеріалів

10 Грудень 2019

У ВТЕКоледжі проведено історико-психологічну конференцію з теми «Сучасні герої України»

09.12.2019 р. викладачі Дудник Л.В., Павлюк Л.Д. провели історико-психологічну конференцію з теми «Сучасні герої України». Студенти аналізували передумови виникнення військових конфліктів на пострадянському просторі; визначали психологічні особливості поведінки людини в умовах бойових дій та психічні зміни у людей, які пережили війну; згадували сучасних героїв України: героїв «Небесної сотні», захисників Донецького аеропорту, добровольчі загони. Цікаво доповідали студенти: Химчук Ю. (ХТ-145), Гуцал Д. (ПТ-86), Панченко Д. (ПТ-86), Блінчикова Д. (ХТ-146), Тарасюк А. (ПТ-84), Басовська К.

У ВТЕКоледжі пройшли заходи до Дня Збройних Сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України 04 грудня 2019 року в спортивній залі ВТЕК КНТЕУ відбулися урочисті заходи та спортивні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, в яких взяли активну участь студенти першого курсу коледжу.
Організаторами спортивних заходів та членами суддівської бригади були керівники і викладачі фізичного виховання - Кривенко О.Л., Гаращук С.К., Примчук Ю.Д. та викладач предмета «Захист Вітчизни» Пугач Ю.П.

Студенти ВТЕКоледжу КНТЕУ провели майстер-клас для учнів 9-го класу ЗОШ №13 м. Вінниці

9 грудня 2019 року студенти третього курсу групи ПТ-83 з викладачем Дячок А. І. відвідали ЗОШ №13 м. Вінниці.
Майбутні товарознавці провели майстер-клас з визначення якості меду для учнів 9-го класу. Студенти продемонстрували як відрізнити якісний мед від неякісного, розповіли про його корисні властивості та дію на організм людини. Спілкування з учнями відбувалось у невимушеній атмосфері: школярі ставили питання, долучались до проведення експериментів та дегустації продукту.
Дев’ятикласники зацікавились спеціальностями ВТЕКоледжу та умовами вступу в 2020 році.