Календар матеріалів

14 Вересень 2017

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ

З 11.09. по 13.09. у коледжі з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв фашизму, студенти на виховних годинах ознайомились із документальним відеофільмом «Жертви фашизму».
День пам’яті жертв фашизму – це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але що більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб та від голоду.
Враховуючи воєнно – політичну ситуацію, коли Україна знову зазнає військового вторгнення і на Сході країни гинуть наші солдати, утвердження у суспільній свідомості ідеалів миру стає як ніколи.

Презентация виставки «Книга в эпоху Реформации»

У серпні минулого року президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення в 2017 р. 500-річчя Реформації.
З цієї нагоди 13 вересня 2017 року студенти коледжу завітали до відділу рідкісних і цінних видань ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва на презентацію виставки «Книга в епоху Реформації». Експозиція присвячена 500-річчю Реформації в країнах Європи. Студентська молодь дізналася про передумови Реформації, пов’язані з нею імена Мартіна Лютера, Жана Кальвіна, Ульріха Цвінглі та ін. Особливе враження справили на присутніх протестантські Біблії польською та англійською мовами, світські книги XVI–XVII століть. Також вони дізнались про діяльність відділу та унікальність його книжкового фонду.