Календар матеріалів

29 Листопад 2016

Конференція "Кадри управління"

29.11.2016 р. відбулася конференція з дисципліни "Основи підприємницької та управлінської діяльності" з теми "Кадри управління" серед студентів випускних груп спеціальностей "Виробництво харчової продукції" та "Ресторанне обслуговування". На конференції були присутні представники з торговельно-виробничих підприємств міста, а саме менеджер з персоналу ТОВ "Епіцентр і К" Ільчук Т.В. та управляючий ресторану "Іль-де-Франс" Денис Ткач.

ГРИНВІЧ

24 листопада 2016 р. 25 студентів I-II курсів коледжу брали участь у Сьомому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч».
Конкурс «Гринвіч» проводиться в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов та є майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямку освоєння англійської мови.
Очікуємо результатів конкурсу. Бажаємо успіху у вивченні іноземних мов!

Екскурсія до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К.А. Тімірязєва

З метою пізнання нової інформації «Право знати усе» 22 грудня 2016 року група ОП – 96 Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ провела екскурсію до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К.А. Тімірязєва.
У відділах бібліотеки студентам – першокурсникам надали повну інформацію з питань користування книгами, порядком відвідування клубів, які відкриті у закладі. Студенти обмінялись репліками у форматі: запитання – відповіді, ствердження - уточнення.