Календар матеріалів

23 Квітень 2015

Чергова допомога учасникам АТО

До колективу коледжу, як викладацького так і студентського, звернулися бійці 59 механізованої бригади 9 окремого мотопіхотного батальйону Вінницької обласної територіальної оборони 1 мотопіхотної роти 2 мотопіхотного взводу, з проханням допомогти закупити необхідні речі для бійців.

Протягом кількох днів було зібрано 3086 грн., на які закупили ліхтар, тактичні рукавиці, наколінники, налокітники для чотирьох бійців.

Від усього серця бажаємо хлопцям скорішого повернення додому!!!

Майстер-клас «Органолептична оцінка якості взуття»

23.04.2015р. в рамках декади циклової комісії «Товарознавства та комерційних дисциплін» та Дня відкритих дверей викладачем Величко Л.В. проведений майстер-клас «Органолептична оцінка якості взуття».

Викладач Величко Л.В. та студенти груп ТК-71 (Ващенко Наталія),  ТК-74 (Денисюк Руслана) продемонстрували раціональні прийоми органолептичного оцінювання зимового взуття, а також декілька способів  догляду за взуттям із замші, які кожен з легкістю може застосовувати вдома

День відкритих дверей 23.04.2015 р.

23 квітня 2015р. у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся День відкритих дверей, який відвідали понад п’ятисот майбутніх вступників та батьків.

Гості заходу поспілкуватися з відповідальним секретарем приймальної комісії, педагогічним колективом та студентами коледжу. Також випускники та їхні батьки мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді про особливості процесу вступної кампанії в 2015р., взяти участь в екскурсії по навчальних аудиторіях та лабораторіях, бібліотеці, спортивній залі, гуртожитках, їдальні коледжу, відвідати майстер-класи.

Випускники та їхні батьки переконалися, що навчання в Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ приносить студентам задоволення та гарантує успішне майбутнє.

 

КОМЕРСАНТ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

23 квітня 2015р. в рамках тижня циклової комісії товарознавства та комерційних дисциплін проведено бліц-інфо «КОМЕРСАНТ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ!». Під час заходу студенти групи ТК-74 Евеліна Корибут,  Наталія Марущак, Дмитро Безпрозваний, Андрій Оверчук презентували спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність», акцентуючи увагу на престижність та конкурентоспроможність їхнього майбутнього фаху.

Майбутні вступники та їхні батьки із зацікавленням вислухали аргументи студентів на користь престижу обраної професії.