Календар матеріалів

21 Квітень 2015

Олімпіада з дисципліни «Логістика» 2015

20 квітня 2015р. в рамках декади циклової комісії товарознавства та комерційних дисциплін проведено викладачем  Петрань С.В  олімпіаду з дисципліни  «Логістика». В олімпіаді взяли участь  студенти 3 курсу спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність», які найкраще засвоїли вивчений матеріал та мають здібності до вирішення нестандартних  завдань з логістики. Метою олімпіади є визначення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності та розвитку їх творчих здібностей.

Перемогли найрозумніші, ерудовані учасники, які завдяки нестандартному та креативному підходу, розв’язали логістичні завдання.

1 місцеКравчук Тетяна (гр.ТК-70) – 40 балів;

2 місцеКожушкова Вікторія, Скакун Альона    (гр.ТК-70), Орощук Аліна (ТК-72) – 38 балів;

3 місцеЩур Юлія (ТК-72), Лукомська Яна (ТК-70) – 37 балів.

Вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади.

Позаурочний навчально-виховний захід 21 квітня 2015

21 квітня 2015 року під час проведення декади циклової комісії товарознавства та комерційних дисциплін викладачем Захарчуком М.С. проведено позаурочний навчально-виховний захід «Імітація проведення біржових торгів».

Викладач та студенти групи ТК-70 продемонстрували запрошеним студентам та викладачам процес проведення біржових торгів на універсальній біржі.

Виставка-ярмарок кондитерських виробів 2015

Товарознавці-комерсанти – майбутні конкурентоспроможні фахівці

21 квітня 2015 року студенти ІІ курсу товарознавчого відділення провели виставку-ярмарок кондитерських виробів.

Група ТК-73 організувала «Лавку Шейха» з асортиментом східних солодощів та супроводом шоу-програми.

Група ТК-74 зімітувала торговельну марку «Смаколики», здійснюючи продаж борошняних кондитерських виробів; імпровізували журналістське опитування.

Група ТК -75 презентувала продаж цукеркових виробів під назвою підприємства «Карамельки» з гарним дизайнерським оформленням покупок.

До співпраці долучилися студенти ІІ курсу технологічного відділення.

Ярмарок викликав ажіотаж серед студентів та викладачів, які виступили в ролі покупців.

Виручені кошти студенти передали на потреби українських воїнів в зоні АТО.

Циклова комісія товарознавства та комерційних дисциплін дякує студентам за активну участь у проведенні ярмарку, виявлену креативність, фаховий підхід до справи.