Студентські гуртожитки

          

           Польгуль Тетяна Миколаївна                     Севастьянов Микола Михайлович

         завідувач гуртожитку №1                           завідувач гуртожитку № 2

Павловська Юлія Віталіївна

вихователь гуртожитку

Студентські гуртожитки призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів денного та заочного відділень,  а також студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

Гуртожитки коледжу призначені для загального проживання із самообслуговуванням і самоврядуванням. У гуртожитках обирається рада студентського самоврядування, яка є ланкою між адміністрацією коледжу та студентством. Рада гуртожитку є активним помічником у роботі, яка упродовж навчального року успішно співпрацює з питань планування, організації та координації виховної роботи у гуртожитку. До щоденних обов’язків Ради входить перевірка санітарно-гігієнічного стану житлових кімнат та огляд території, рейд-контроль під час самопідготовки; контроль дотримання дисципліни та порядку.

Гуртожиток коледжу – це не лише місце проживання, але і місце студентського дозвілля. Стало традиційним проведення заходів: «Камеді клаб», «Новорічний вогник», «День закоханих», «День студента», «День гумору – 1 квітня», «Вечір знайомств», «Конкурс Національної кухні», виставка творчої майстерності студентів та ін. Постійно запрошуються для проведення лекцій та диспутів представники Центру здоров’я, соціальних служб для молоді, Центру планування сім’ї, служби у справах неповнолітніх.

Студенти, які поселені до гуртожитків повинні знати і суворо дотримуватися Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках та умов Договору на право проживання студента в гуртожитку.

Гуртожитки коледжу – це 5-ти поверхові будинки, які мають секційне ділення. У кожній секції є чотири кімнати, санвузол та душова кабіна. На кожному поверсі для студентів розташовані дві загальні кухні які обладнані газовими плитами. У гуртожитках облаштовані прасувальні кімнати. У кожній кімнаті зроблено косметичний ремонт, заміну дерев'яних вікон на вікна нового зразку (пластикові).

На першому поверсі гуртожитку № 1 розташовані – кабінет завідувача гуртожитку, на третьому – кабінет лікаря-терапевта для студентів коледжу та на четвертому – вихователя гуртожитку.

Завідувачі гуртожитками забезпечують утримання приміщень гуртожитків в належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил, утримують в належному стані закріплену територію та зелені насадження, своєчасно вживають заходів щодо реалізації пропозицій студентів, які проживають у гуртожитках, інформують їх про прийняті рішення.

Для студентів є куточок відпочинку, кімната для самопідготовки та кімната активу ради студентського самоврядування.