ЗОЛОТА МЕДАЛЬ за проєкт на Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2021»

ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» взяв участь у Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2021» та отримав ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ у номінації: «Використання цифрових інструментів для забезпечення ефективного дистанційного й змішаного навчання в кризових умовах».
Авторський колектив ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»: керівник проєкту - Лозовська Н. І. – в.о. директора коледжу; Савлук Л.І. – заступник директора з навчальної роботи; Боса І.Ю. – завідувач бібліотекою; Фадєєва Т. Ю. – викладач географії.
Тема проєкту «SMART-бібліотека як інноваційний інтелектуальний та комунікаційний центр коледжу в умовах діджиталізації освіти». SМART-бібліотека – це простір для навчання, роботи та спілкування з використанням інноваційних технологій.
Чим унікальна наша SМART-бібліотека? Тим, що це є гнучка, динамічна, мобільна платформа, яка може трансформуватися відповідно до потреб наших користувачів. Чим вона розумна? Що на такій не дуже великій території можна виконувати багато функцій: надавати інформаційні послуги, застосовувати інтерактивні технології, читати у різних форматах. Бібліотека коледжу стала креативним середовищем, в якому народжуються ідеї.
Окрім книжкового фонду, у SMART-бібліотеці є мультимедійний проектор, 3D окуляри віртуальної реальності, комп’ютери, принтер, сканер. Умовно бібліотечний простір поділений на 4 функціональних зони: Book-авеню, IT-парк, Контакт-простір, Ерудит-портал.
ВІТАЄМО З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ Й ЗИЧИМО ПОДАЛЬШОГО ТВОРЧОГО ЗЛЕТУ !!!