Новини

Майстерклас у рамках проєкту «Українська піч мандрує світом»

        Щирою душею і талановитою молоддю майбутніх кухарів ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» 10 квітня 2024 р. в рамках проєкту «Українська піч мандрує світом» викладачами Пугачем Ю.П. і Матвієнко Л.А. проведено майстерклас приготування українського борщу на вишні і пісного борщу з білими грибами на відкритому вогні з метою популяризації старовинних традиційних українських страв.

ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ У КОМПАНІЇ «ТopRest HoReCa service»

09.04.2024 р. відбулась зустріч здобувачів освіти групи ТРГ – 152, ГРС – 10 спеціальностей 181 «Харчові технології» та 242 «Готельно-ресторанна справа» із засновниками компанії «ТopRest HoReCa service» http://toprest.com.ua/  Валентиною та Тарасом Якобчук.
 Майбутні фахівці ознайомились в цікавій і пізнавальній формі з особливостями впровадження системи HACCP в роботу закладів ресторанного господарства; індивідуального проектування ЗРГ; підбору посуду, інвентарю, устаткування для якісної роботи ЗРГ.
Щиро дякуємо за гостинність і неоціненні знання.

Профорієнтаційний захід в КЗ «Вінницький ліцей №32»

5 квітня 2024 року студенти ІІІ курсу ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» Студілко С., Драч М. та Кватернюк В. під керівництвом викладача Солоненко Л.М. відвідали учнів 9 класів КЗ «Вінницький ліцей №32» з метою профорієнтаційної роботи.
Студенти коледжу ознайомили учнів зі спеціальностями, за якими проводиться підготовка, детальніше зупинились на спеціальності «Підприємництво та торгівля». 

Міцне здоров’я вам забезпечить заняття фізичною культурою та вживання фіто напоїв!

З нагоди святкування Всесвітнього дня здоров’я колектив фізичної культури 5 квітня 2024 року в їдальні коледжу з метою популяризації здорового харчування та здорового способу життя  провів захід «Фіто день».

Всім необхідно знати, що після зимового періоду в нашому організмі вичерпується запас вітамінів, поширюється ризик простудних захворювань, послаблюється імунітет.

Студенти ВСП "ВТЕФК ДТЕУ" в гостях в учнів КЗ «Вінницький ліцей №29»

3 квітня 2024 року студенти ВСП "ВТЕФК ДТЕУ" коледжу, Верхова А., Драч М., Кватернюк В., Студілко С. разом з викладачем Величко Л.В., відвідали КЗ "Вінницький ліцей №29". Вони провели з учнями дев’ятих класів ознайомлення зі спеціальністю "Підприємництво та торгівля" і продемонстрували майстер-клас "Секрети якості мила". Учні школи отримали інформацію про переваги цієї спеціальності та можливості для самореалізації після навчання в школі, а також дізналися про сутність підприємництва.

Видатні кухарі світу

3 квітня 2024 року У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ»  керівник групи  ТРГ 155 Апаріна Л.Ю. провела відкриту виховну годину «Видатні кухарі світу».

Студенти  групи презентували доповіді про відомих  європейських  кухарів та кондитерів, підготували відео цікавих та ексклюзивних страв.

Також студенти приготували смачні капкейки та пригостили гостей заходу.   

ТРЕНІНГ «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ»

Гарною традицією навчання у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» є набуття професійного досвіду здобувачами освіти на виїзних заняттях. Цього разу виїзний тренінг «Управління персоналом» відбувся 2 квітня 2024 року для студентів 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з дисципліни «Основи менеджменту» (викладач Трубляк Г.М.) в закладі ресторанного господарства «VLTAVA» за участю керівників структурних підрозділів підприємства, а саме підприємиці-директорки Вікторії Столярової та адміністратора Наталії Лисої.

Зустріч з бійцями бригади "Азов"

02 квітня 2024 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» було проведено зустріч з бійцями 12-ої бригади спеціального призначення «Азов».
Під час зустрічі здобувачі освіти дізнались про історію створення підрозділу та умови для зарахування до його складу. Особливої уваги було приділено найвизначнішим боям «азовців» за суверенітет України.
Відповідаючи на запитання присутніх, запрошені намагалися в доступній формі розповісти про військові будні, про те, як були в полоні, про своїх побратимів.

ЗНОВУ ПЕРЕМОГА НА ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ

Вітаємо ЛАТИНЦЕВУ МАРІЮ (викладач О.А. Мельник), талановиту і креативну студентку групи ПТ-92 із ПЕРЕМОГОЮ у ІV заключному етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! 
Маріє, ми пишаємося тобою! Зичимо наснаги і натхнення, сміливо крокувати до нових звитяг!