Новини

126 випускників покинули свою Альма-матер

27 червня 2018 року у театрі ім. М. Садовського відбулись урочистості,  присвячені випуску студентів спеціальностей: «Товарознавство та комерційна діяльність», «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит» та «Ресторанне обслуговування». Розпочала вітання випускників директор коледжу Валентина Євгеніївна Балицька, яка побажала усім здійснення мрій, вдалих рішень та професійних злетів, а також наголосила, що коледж пишається досягненнями своїх студентів. Увесь захід був пронизаний душевною теплотою та щирістю побажань.

МЕТОДИЧНА РАДА КОЛЕДЖУ ПРО УСПІХИ Й ДОСЯГНЕННЯ!

14 червня 2018 року пройшло особливе засідання методичної ради, на якому підводилися підсумки УСПІХІВ і ДОСЯГНЕНЬ викладачів та студентів коледжу за підсумками 2017-2018 н.р.:
1. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР-2018».
2. Про моральне заохочення та нагородження почесними грамотами студентів за підсумками олімпіад та конкурсів.
3. Про результати діяльності циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування.
4. Формування міждисциплінарних компетенцій в процесі професійної підготовки.

«Україна незалежна – від ідей до життя»

«Україна незалежна – від ідей до життя» - таку розмову-диспут провели 07.06.2018 р. студенти групи ТО-3 з викладачем історії Олійником А.В. В процесі обміну думками студенти прийшли до висновку, що незалежність не дана нам як подарунок після розпаду СРСР (як дехто вважає). Вона була виборена жертовністю багатьох поколінь українців. Завдяки повстанцям 20-х років, боротьбі ОУН-УПА, дисидентському руху, теперішнім захисникам територіальної цілісності України ми маємо самостійну, незалежну державу. Слава Україні!

 

Відвідування військово-історичного музею Повітряних Сил ЗС України у місті Вінниці

6 і 7 червня 2018 року студенти-юнаки першого курсу ВТЕК КНТЕУ відвідали військово-історичний музей Повітряних Сил ЗС України у місті Вінниці. Майбутні захисники Вітчизни мали змогу оглянути (з екскурсоводом) авіаційної, ракетної та протиповітряної експозиції просто неба. Екскурсія була проведена в рамках військово-патріотичного виховання та вивчення програми предмета «Захист Вітчизни».

Історико-патріотична година «Моя Батьківщина – незалежна держава»

06.06.2018 р. викладачем Пащенко І.І. в групах ПТ-80, ОП-97, ХТ-141 проведено історико-патріотичну годину з теми: «Моя Батьківщина – незалежна держава». Мета заходу: розвивати в студентів уявлення про Україну як суверенну й незалежну державу; виховувати національну свiдомість студентів, людську гiдність, глибоку повагу та любов до Батьківщини; формувати риси громадянина держави Україна.

Відвідування Обласного пансіонату для людей похилого віку та осіб з інвалідністю

6 червня за підтримки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА мешканці Обласного пансіонату для людей похилого віку та осіб з інвалідністю отримали несподівані подарунки - квіти, які для них після концерту радо передав співак Олег Винник. Представники РСС ВТЕК КНТЕУ відвідали бабусь, які проживають у пансіонаті, презентувавши кожній квіти та вітання від відомого співака. До благодійної акції долучились флористи зі служби доставки квітів «Флорест», які сформували чудові букети з подарованих квітів.

Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018»

1 червня 2018 року 30 студентів ВТЕК КНТЕУ взяли участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля 2018» серед закладів вищої освіти (технікумів та коледжів). Переможців і призерів забігу визначили окремо як серед юнаків так і дівчат. Студенти нашого коледжу Мукомел Вікторія з часом 3 хв 40 с та Сеник Катерина – 3 хв 43 с створили гідну конкуренцію переможеці змагань і зайняли відповідно ІІ і ІІІ місце.

Участь у святі «Дитинство – країна мрій»

1 червня 2018р. Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА в Подільському зоопарку проведено свято «Дитинство – країна мрій», присвячене Дню захисту дітей. Студенти групи Т-3 (Власюк Анастасія, Зіміна Діана, Коломієць Діана, Побережна Катерина, Скрипник Оксана, Маційчук Андрій, Платовський Богдан, Сірик Михайло) взяли активну участь у волонтерській діяльності, а саме, допомагали вітати подарунками та солодощами учасників свята.

ДОСТОЙНА УЧАСТЬ ВТЕК КНТЕУ У ВИСТАВЦІ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ І ТЕХНІКУМІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

31 травня 2018 року коледж достойно презентував свої досягнення на ВИСТАВЦІ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ І ТЕХНІКУМІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ в чотирьої номінаціях:
1.Науково-методичне забезпечення (34 експонати - навчальні посібники та матеріали участі викладачів та студентів в науковій роботі). Журі відзначило такі експонати: Матвієнко Людмили Анатоліївни, викладача спеціальних дисциплін - за найбільшу кількість долучених до наукової роботи студентів, Марчука Івана Миколайовича, викладача біології - за навчальний посібник з біології.

ПРОЕКТ "Let's help"

31 травня РСС ВТЕК КНТЕУ та Студентська рада Вінниччини реалізували проект "Lets help". Ми допомогли пофарбувати дитячий майданчик Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату аби дітки могли весело проводити час, граючись на ньому. Також ми мали змогу побувати у Вінницькому обласному соціально-психологічному центрі дітей, де намалювали з вихованцями плакат на згадку з відбитками їх ручок.