«Україна – серце Європи»

Відзначаючи День Європи в Україні, керівники груп ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» провели тематичні виховні години з теми «Україна – серце Європи».
Сьогодні, як ніколи, важливо формувати розуміння того, що наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку, й альтернативи цьому вибору немає. Україна пройшла довгий і тернистий шлях, щоб довести ідею стати частиною Європейського Союзу до логічного завершення.
Під час обговорення можливості та доцільності вступу України до ЄС студенти порушили такі питання: «Чи близькі Україні європейські цінності?», «Чому ми вважаємо, що Україна є частиною Європи?», «Що приваблює українців у Європейському Союзі?» тощо. Наразі частина здобувачів освіти вимушені перебувати в Європейських країнах, саме вони висловили своє бачення «європейського рівня життя» та допомагали зважувати всі «за» та «проти». Але всі без винятку дійшли висновку, що наймиліша серцю все ж матінка-Україна!