Календар матеріалів

04 Травень 2022

Школа педагогічної майстерності«Методика підготовки матеріалів до заліково-екзаменаційної сесії»

4 травня 2022 року відбулося позачерзове засідання Школи педагогічної майстер. Тема зібрання "Методика підготовки матеріалів до заліково-екзаменаційної сесії". Враховуючи усі рекомендації МОН України та реалії сьогодення, викладачам було продемонстровано можливі варіанти провеленння підсумкового контролю з дисципліни/предмету та методика їх підготовки. Заступник директора з навчальної роботи Савлук Л.І. презентувала свої матеріали для контролю, завідува навчально-методичного кабінету Тімошенко Н.М.

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «МЕТОДИ МЕНЕДЖМЕНТУ» ЗА УЧАСТЮ НАУКОВЦЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

3 травня 2022 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» для здобувачів освіти гр.ОП-102 спеціальності «Облік та оподаткування» проведено семінар-тренінг за участю кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту та адміністрування ВТЕІ ДТЕУ Іванченко Галини Валеріївни.

За допомогою онлайн-сервісу Mentimeter проведено опитування студентів щодо визначення пріоритетів використання методів менеджменту, після чого студенти обговорили застосування конкретних методів як в буденному житті кожного, так і для виробничої необхідності.