Новини

ЗУСТРІЧ З ФАХІВЦЕМ ТА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» ДО ДП «ВІННИЦЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»

18 та 20 вересня 2023 року відбулася екскурсія та зустріч з фахівцем студентів групи ХТ-149 та ХТ-150 до ДП «Вінницястандартметрологія» у м.Вінниці, Вінницької області.

Студенти ознайомилися з роботою підприємства в цікавій, пізнавальній формі. Екскурсію проводила Нітецька Любов Миколаївна, начальник відділу ДП «ВІННИЦЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ». Запрошені фахівці Форманюк Ігор Володимирович та Нітецька Любов Миколаївна провели лекції на тему: "Нормативні документи з стандартизації", "Організаційна структура і види діяльності сертифікації в Україні".

ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ МИРУ НА ЗЕМЛІ

ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ МИРУ НА ЗЕМЛІ
У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» 19 вересня викладачем Пащенко І.І. проведено позанавчальний захід до Міжнародного дня миру (International Day of Peace) для студентів групи Ф-3.

«Воля народу сильніша за кулю»

До Міжнародного Дня демократії у ВСП «Вінницький торговельно-економічний коледж ДТЕУ» викладач історії Павлюк Людмила разом із студенткою групи Т-8 Дзюбою Олександрою організували для студентів коледжу виховний захід на тему: «Воля народу сильніша за кулю».
Мета заходу була спрямована на виховання в здобувачів освіти патріотизму, ціннісного ставлення до Батьківщини, уявлення про Україну як суверенну, демократичну, незалежну державу.

Підприємства Вінниччини в умовах сьогодення

З 1998 року у першу неділю вересня Україна відзначає «День підприємця». 13 вересня 2023р. в групах 2 курсу ПТ-92, ПТ-93 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» студенткою Марією Драч під керівництвом викладача Петрань С.В. проведено інформаційний дайджест «Підприємства Вінниччини в умовах сьогодення». Студенти ознайомились з особливостями проведення підприємницької діяльності в нашому регіоні,  а також з економічними наслідками тривалого воєнного конфлікту.

Виховний захід "У пам'яті немає минулого "

До дня пам'яті жертв фашизму для студентів І курсу, учасники історично-правового гуртка, провели виховний захід "У пам'яті немає минулого".
День пам'яті жертв фашизму - це День пам'яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які загинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

ІНТЕРАКТИВНА ГРА «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ГРАМОТНОСТІ У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

8 вересня у всьому світі щорічно святкують Міжнародний день грамотності. Традиція відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 р. Адже грамотність людини є запорукою її успіху, вона дає можливість отримати доступ до певної інформації, розширити свої життєві можливості та зробити  свідомий вибір. Це – основа для подальшого особистого розвитку.

Заходи до Дня фізичної культури та спорту

Щорічно в Україні в другу суботу вересня відзначається День фізичної культури та спорту. У 2023 році цей день припадає на 9 вересня. У цю дату проводять різні заходи, орієнтовані на підтримку здоров’я тіла й духу.

Вивчення навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» здобувачами освіти гр.ТРГ-155, ТРГ-156

Обрали майбутню професію серцем, без перебільшення, можна сказати про надзвичайно вмотивованих, допитливих, креативних здобувачів освіти, що вступили цьогоріч на перший курс спеціальністі «Харчові технології».
Знайомство з майбутнім фахом запам’ятається студентам участю у ряді заходів, а саме:
 лекція з фахівцем – Зубко Олександром, випускником коледжу, шеф-кондитером кондитерської «Терра-Маре»;
 ознайомча екскурсія в ресторан «Шахеризада»;

ВДАЛИЙ СТАРТ – «ВСТУП ДО СПЕЦІАЛЬНОСТІ» В ГРУПІ М-1

Гарною традицією у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» є ознайомлення студентів І курсу з теоретичними засадами майбутньої спеціальності, її місцем у суспільстві та засобами її опанування під час вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності». Для цього проводяться пізнавальні лекції, ігрові тренінги, цікаві екскурсії.

Захист проєктів «Моє бачення майбутньої професії»

         07.09.2023 року у ВСП «Вінницькому торговельно-економічному фаховому коледжі ДТЕУ» під керівництвом викладачів Величко Л.В. та Солоненко Л.М. в групах І курсу ПТ-94, ПТ- 95 відбувся захист проєктів «Моє бачення майбутньої професії».

         Під час захисту студенти мали можливість презентувати свій проєкт, демонструючи презентації в яких висвітлювали свої сподівання і перспективи у підприємницькій діяльності з різних галузей спрямування.

Бажаємо успіхів нашим першокурсникам, які вступили на шлях до своєї мрії!