Новини

Студенти та викладачі ВТЕКоледжу КНТЕУ традиційно приєднались до святкування Дня Соборності України

22 січня в Україні традиційно відзначають День Соборності. Саме в цей день 1919 року відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної республіки й Західноукраїнської Народної республіки. Студенти та викладачі ВТЕКоледжу КНТЕУ традиційно приєднались до святкування Дня Соборності України.
Рада студентського самоврядування зняла навчальний відеоролик, в якому ще раз нагадала студентам ВТЕКоледжу історію та значення свята.

Відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації працівників ВТЕКоледжу та первинної профспілкової організації студентів ВТЕК

Збиратися разом – це початок.
Триматися разом – це прогрес.
Працювати разом – успіх!
Г.Форд.
23 січня 2020 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі відбулися профспілкові звітно-виборні збори.
На порядок денний було винесено такі питання:
1. Звіт профспілкового комітету за звітний період;
2. Звіт ревізійної комісії;
3. Вибори голови профспілки;
4. Вибори членів профспілкового комітету;
5. Вибори ревізійної комісії;
6. Обрання делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Студени ВТЕКоледжу провели майстер-клас в с.Агрономічне

22 грудня 2020 року студенти коледжу Бабенко Владислав та Ткачук Анастасія спільно з викладачем Косминою Оленою Леонідівною відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Агрономічне Вінницького району. Під час проведення майстер-класу ''Лайфхак від товарознавців'' до класу завітав місцевий священник, який здійснював освячення школи. Тому й наш майстер-клас був щиро окроплений свяченою йорданською водичкою. Учні 9-х та 11 класу, які були присутні у класі, взяли дуже активну участь у обговоренні.

Студенти та викладачі ВТЕКоледжу відзначили День Соборності України

22 січня 2020 року студенти та викладачі ВТЕКоледжу відзначили День Соборності України, долучилися до масштабної патріотичної акції, а саме: створення «живого» прапору України, що організований відділом молодіжної політики Вінницької міської ради. Студенти коледжу разом з викладачем Олійником А.В. мали унікальну можливість залишити свої відбитки долонь на полотні, який у результаті перетворився на 11-метровий прапор України.

У ВТЕК відбулося заняття Школи педагогічної майстерності з теми «Проектна діяльність як засіб інтеграції студентської молоді в соціум»

9 січня 2020 року У ВТЕК відбулося заняття Школи педагогічної майстерності з теми «Проектна діяльність як засіб інтеграції студентської молоді в соціум». Спікерами виступили викладачі Апаріна Л.Ю. та Бас О.П., які дали теоретичне обгрунтування методиці проектної освітньої діяльності, продемонстрували способи такої роботи при викладанні хімії. Змістовними були й виступи колег, які доповнили спікерів прикладами з власного досвіду: Савлук Л.І.

Студенти ВТЕКоледжу провели майстер-класи у ЗОШ №2

На виконання планових заходів з профорієнтації 18 грудня 2019 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії № 2 Вінницької міської ради викладачами ВТЕК КНТЕУ Примчуком Ю.Д. та Пугачем Ю.П. організовані заходи за участі студентів коледжу

Kidsparty у ВТЕКоледжі

26 грудня 2019 року до ВТЕКоледжу завітали маленькі, але дуже важливі гості – діти та онуки працівників нашого закладу. Разом зі своїми батьками, дідусями та бабусями вони прийшли відсвяткувати Новий 2020 рік.
Свято організували Рада студентського самоврядування та профспілковий комітет ВТЕКоледжу. Дітей розважали Дід Мороз та Снігуронька. Малеча мала можливість проявити свої таланти. Вони декламували вірші, «ліпили» сніговика, грали в сніжки, водили хороводи.
Малята пішли додому з чудовим настроєм, подаруночками та солодощами.

Студент ВТЕКоледжу Цибульський Назар - серед стипендіатів Вінницької міської ради за підсумками 1 семестру 2019-2020 н.р.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят Вінницька міська рада традиційно відзначає стипендією інтелектуальну еліту міського учнівства, переможців змагань та конкурсів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та мистецьких навчальних закладів й клубних формувань. Нагороджені переможці міських, обласних та Всеукраїнських етапів олімпіад з різних навчальних предметів, призери й переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів та вихованці позашкільних навчальних закладів.

У ВТЕколеджі КНТЕУ проведено I етап обласної олімпіади з іноземної мови

17 грудня 2019 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ проведено I етап обласної олімпіади з іноземної мови серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області. 15 учасників олімпіади змагались у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок читання, аудіювання, використання мови та письма (написання неформального листа).

Студенти ВТЕКоледжу провели майстер-класи у ЗОШ № 29

23 грудня студенти ВТЕКоледжу разом з викладачами Апаріною Л.Ю. та Бас О.П. провели майстер-класи “Визначення якості парфум” та “Як вибрати якісний крем для шкіряного взуття” для учнів 9-их та 11-их класів ЗОШ № 29.