Новини

Ще один випуск у ВТЕКоледжі

   Цьогоріч він незвичайний – карантинний.

   Зі словами вітань та щирих зичень до випускників звернулася директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Волинець Оксана Олександрівна.  «Ми зібралися, щоб розділити  щасливу мить з нашими студентами, які сьогодні стали випускниками. Зібралися, щоб побажати їм вдалої  життєвої дороги у доросле життя. Ніколи не зраджуйте своїм мріям, ідеям, бажанням. Адже зараз ви у такому віці – в якому можливо все», - сказала директор.

Студентка ВТЕКоледжу Нестерук Ніка посіла ІІІ місце у VI Всеукраїнському конкурсі для школярів та студентів коледжів «Шевченкова весна»

27 березня 2020 року кафедрою української літератури Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було проведено VI Всеукраїнський конкурс для школярів та студентів коледжів «Шевченкова весна». Надзвичайно талановита й творча студентка групи ФБС-12 Нестерук Ніка під керівництвом викладача Дячок А. І. не змогла залишитись осторонь конкурсу і здобула для ВТЕКоледжу почесне ІІІ місце серед учасників, що представляли місто Вінницю, Вінницьку, Сумську й Херсонську області.

Викладач ВТЕКоледжу Трубляк Г.М. отримала Сертифікат півфіналіста серед ліги наставників VII Всеукраїнського бізнес-турніру «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2020»

За ініціативи і патронату Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Університету менеджменту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, міжнародної консалтингової компанії KPMG, ГО «Поруч» «Компанії інтелектуальних технологій» проведено VІІ Всеукраїнський бізнес-турнір«Стратегія фірми 2020» в період 21.02.-10.04.2020 р.

ВТЕКоледж посів ІІІ місце в обласному конкурсі грантових проєктів

4 червня 2020 року Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ презентував ПРОЄКТ "SMART- бібліотека як інноваційний інтелектуальний та комунікаційний центр коледжу" в обласній програмі розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в управлінську діяльність та освітній процес, науково-пошукову роботу, впровадження заходів по енергозбереженню в навчальних закладах.

У ВТЕКоледжі у дистанційному режимі відбувся захист звітів з технологічної практики в групах ПТ-82, ПТ-83

У ВТЕКоледжі з 05.06.2020 по 06.06.2020року у студентів випускних груп ПТ-82, ПТ-83 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відбувся захист звітів з технологічної практики на платформі Zoom під керівництвом викладачів: Петрань С.В., Величко Л.В., Бевзи С.С.

У ВТЕКоледжі відбувся захист індивідуальних завдань з виробничої практики групи ГРС-4

05.06.2020 року студенти 3 курсу, групи ГРС-4 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» презентували індивідуальні завдання з виробничої практики, яку проходили в дистанційній формі з 12.05 по 05.06.2020 р.
Майбутні фахівці ресторанної справи продемонстрували творчий та креативний підхід, внесли доцільні, влучні пропозиції щодо покращення роботи закладів ресторанного господарства.

У ВТЕКоледжі відбувся захист виробничої практики з туризму у групі Т-5

У ВТЕКоледжі відбувся захист виробничої практики з туризму у групі Т-5, модуль «Екскурсійна робота, Організація роботи у музеї».
Завершилася виробнича практика для студентів 2 курсу спеціальності «Туризм».
Це була незвичайна практика – практика у онлайн-форматі. Це був виклик! Адже організація роботи онлайн вимагала підвищеної самоорганізації, опанування нових цифрових інструментів, більш глибокого занурення у світ онлайн-туризму і екскурсій.
По завершенню нашої роботи, можемо констатувати: ми впоралися!

У ВТЕКоледжі відбувся захист навчальної практики спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на платформі ZOOM

У ВТЕКоледжі з 27.04.2020 по 29.05.2020 студенти другого курсу групи ГРС-5 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» проходили навчальну практику в дистанційній формі. Майстри виробничого навчання Трубляк Г.М. та Самсонюк О.М. проводили навчання та консультації за допомогою платформ Google Classroom та Zoom.
По закінченню практики 29.05.2020 року за допомогою платформи Zoom відбувся захист індивідуальних завдань студентів, оформлених у вигляді презентацій. Студенти дослідили та проаналізували роботу ЗРГ - баз практики і внесли свої пропозиції щодо покращення роботи ЗРГ.

У ВТЕКоледжі 28.05.2020р. відбувся екзамен з навчальної практики

У ВТЕКоледжі 28.05.2020р. відбувся екзамен з навчальної практики.
З 07.05.по 28.05.2020р. студенти другого курсу гр. ПТ-85/9-18 спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" проходили навчальну практику у дистанційній формі. Викладачі Трубляк Г.М. та Самсонюк О.М., використовуючи відео- та аудіо комунікації, сервіс Google Classroom, застосунок Zoom надавали консультації студентам, які дистанційно вивчали структуру підприємств та їх основні напрямки виробничої діяльності.

У ВТЕКоледжі пройшла онлайн-зустріч з представниками компанії ТОВ МЕТРО КЕШ енд КЕРІ Україна

МЕТРО - провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфери продуктового рітейлу.
26.05.2020р. в режимі онлайн відбулась зустріч адміністрації ВТЕК КНТЕУ з фахівцем з залучення талантів Якубенко Людмилою (м.Київ) та HR-бізнес-партнером Західного регіону Сандуляк Наталею.
В ході зустрічі було окреслено основні напрямки співпраці навчального закладу та компанії МЕТРО, а саме - проходження студентами ВТЕКолежу виробничої практики, стажування , взаємного обміну досвідом, співробітництво у галузі навчально-методичної діяльності.