Новини

Виховний захід до дня Гідності і Свободи

21.11.2019р. викладачем історії Шмалій Л.І спільно з працівниками міської бібліотеки ім. Т. Шевченка проведено захід «Україна - країна нескорених». Працівники бібліотеки представили студентам виставу «Відважні борці за Україну ХХІ століття», яка демонструє прагнення українців до незалежності та свободи.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ГРІ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» В РАМКАХ ПРОЕКТУ «СТУДЕНТСЬКА ЛІГА 2019»

19.11.2019. студенти групи ОП -98 Скакальська Юлія, Мовчан Марія, Рудь Валерія, Шакаєв Владислав, Міщук Владислав, Кулизька Таїса в рамках проекту «Студентська ліга 2019» взяли участь в інтелектуальній грі “ Що? Де? Коли?”.
В інтелектуальному бою зустрілися 17 команд” Молодіжної ліги”, яку створили студенти навчальних закладів Вінниці.
За результатами гри команда коледжу посіла 4-те місце. Учасники гри отримали подарунок та диплом від відділу молодіжної політики міської ради.

Вшанування ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада 2019 року в бібліотеці ім. Шевченка проводився захід до Дня Гідності та Свободи, учасниками якого стали студенти гр.ХТ-147 (керівник групи Трубляк Г.М.).
Учасники заходу знову згадали події шестирічної давності, вшанували патріотизм та мужність громадян, які захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір.

Урок пам'яті «З присвятою замордованим голодом»

19.11.2019 р. викладачем історії Пащенко І.І. в групах ХТ-147, ХТ-148, ПТ-85 проведено урок пам'яті «З присвятою замордованим голодом». Метою заходу є відновлення історичної пам’яті про Голодомор 1932-33 рр; формування в студентів поваги до минулого України, до людей, які пережили страшне лихоліття, виховання громадянської свідомості, почуття співпереживання.

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ФІЛОСОФІЇ - ЗАХІД з теми "Вибір у житті і доля людини. Мій майбутній фах - мій вибір і моя доля!"

21 листопада 2019 року - Всесвітній день філософії. Викладач Савлук Людмила Іванівна провела конкурс студентських проектів з теми "Вибір у житті і доля людини. Мій майбутній фах - мій вибір і моя доля". Захід присвятили, як і 5 років поспіль, ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!
Студенти виявили логічність, самостійність мислення, новизну ідей, мовленнєві та комунікативні навички грамотність проектів з точки зору інформатики, прекрасну рефлексію тощо.

МАЙСТЕР-КЛАС «CHRISTMAS SCANDINAVIAN PARTY MENU»

19 листопада у межах проекту Rest.Art.Kitchen (КНТЕУ, м. Київ) напередодні Різдвяних свят відомим данським шеф-кухарем KM Scandinavia, викладачем кулінарії Worlds Gastronomy Institute North European, членом журі міжнародних змагань з кулінарії Кнудом Еріком Ларсеном (Knud Erik Larsen) проведено незабутній, дуже цікавий та динамічний майстер-клас «Christmas Scandinavian Party Menu».
Студенти ВТЕколеджу Подольська Маріанна та Кудровська Інна (гр. ХТ-142) не оминули цю подію своєю увагою і відвідали майстер-клас.

THE BEST NEW STAR – 2019 відкриває таланти

THE BEST NEW STAR або Дебют першокурсника, що пройшов 20 листопада у ВТЕКоледжі , - один із найяскравіших щорічних заходів в житті наших студентів.
Такий довгоочікуваний, він зібрав разом велику дружню родину закладу: дебютантів-першокурсників, студентів ІІ-IV курсів, випускників, викладачів, батьків та друзів. У неймовірно теплій атмосфері в цей день гості та учасники події вкотре впевнились у тому, що студенти ВТЕКоледжу талановиті, яскраві, мають гарне почуття гумору та з гордістю несуть звання студента ВТЕК КНТЕУ.

ДОЛУЧЕННЯ ВТЕКоледжу КНТЕУ ДО ПРОГРАМИ «БРЕНДИНГ ВІННИЧЧИНИ»

Для нашої області почали розробляти бренд-платформу «Вінниччина туристична”. 19 листопада відбулася перша бренд-сесія, яку особисто провів президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга.
У концерт-холі ресторану «MontBlanc» зібралися представники місцевої влади, туристичного бізнесу, закладів освіти, громадських організацій, територіальних громад області, гіди, підприємці – усі, хто зацікавлений у розвитку туризму в нашій області. Долучилася до робочої групи і викладач ВТЕК КНТЕУ Антонюк Олена Олександрівна.

Виховний захід з теми: «Голодомор – біль в серці України»

До річниці пам'яті жертв голодоморів, яка відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі Президентських Указів 1998 та 2007 років викладачем історії Павлюк Л.Д. разом зі студентами групи Т-6 проведено виховний захід з теми: «Голодомор – біль в серці України».

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури коледжів та технікумів Вінницької області

19 листопада 2019 року на базі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури коледжів та технікумів Вінницької області.