Соціальних дисциплін та правознавства

Склад ц/к: голова комісії  - Шмалій Л.І. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії)члени комісії - Дудник Л.В. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії)Савлук Л.І. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Вітюк О.І. (спеціаліст вищої категорії),  Шмалій Л.І. (спеціаліст вищої категорії), Павлюк Л.Д. (спеціаліст І категорії) Кармалюк К.П., Пащенко І.І., Олійник А.В. (викладач вищої категорії).

Голова ц/к – Шмалій Л.І.   працює в коледжі з вересня 2004 року на посаді викладача права. До коледжу вона працювала вчителем історії в ЗОСШ в с. Багринівці Літинського району Вінницької області.

Шмалій Л.І. має вищу освіту: у 1994 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Історія» та отримала кваліфікацію вчителя історії та правознавства.

Шмалій Л.І. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Педагогічний стаж становить 21 рік.

Дисципліни, які викладаються на цикловій комісії :  культурологія, основи філософських знань, соціологія, політична економія, основи економічної теорії, історія України та всесвітня історія, правознавство, фінансове право, людина і світ, психологія, етика бізнесу,  психологія та етика ділових відносин, чинники успішного працевлаштування за фахом.

Методична проблема, над якою працює ц/к: впровадження інтерактивних технологій навчання з метою розвитку творчих здібностей студентів.

Основні завдання ц/к:     

  1. Створення оптимальних умов для широкого впровадження інтерактивних технологій  в навчально-виховний процес коледжу та особистісний фаховий і навчальний простір викладачів і студентів;
  2. Активізація пізнавальної діяльності студентів через впровадження інтерактивних технологій навчання;
  3. Сприяння  збагаченню членів циклової комісії  педагогічними знахідками щодо впровадження інтерактивних технологій навчання;
  4. Залучення студентів до  дослідницької роботи у рамках науково-практичних конференцій та семінарів;
  5. Удосконалення  професійної кваліфікації та самоосвіти членів циклової комісії;
  6. Зміцнення матеріально-технічної бази кабінетів, їх сучасного оснащення та оформлення;
  7. Підтримання в цикловій комісії  духу творчості, прагнення до пошуку.

Заходи, які проводить циклова комісія: викладачі проводять відкриті заняття і позаурочні заходи з використанням сучасних методик та засобів; декади ц/к, науково-практичні конференції; викладачі і студенти беруть участь в заходах обласного рівня:  олімпіадах з  загальноосвітніх дисциплін, науково-практичних конференціях з суспільних дисциплін, де посідають призові місця. На базі коледжу проводилися засідання обласного методичного об'єднання з суспільних дисциплін, на якому викладач Савлук Л.І давала відкрите семінарсько-практичне заняття з основ філософських знань.

Пащенко Ірина Іванівна -

Пащенко Ірина Іванівна -

викладач історії

Пащенко І. І. працює в коледжі з вересня 2015 року на посаді викладача історії.

У 2014 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Історія” та здобула кваліфікацію історика, викладача історії.

Підписатися на RSS - Соціальних дисциплін та правознавства