Соціальних дисциплін

Склад ц/к: голова комісії  - Шмалій Л.І. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), члени комісії - Дудник Л.В. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Савлук Л.І. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Павлюк Л.Д. (спеціаліст І категорії), Пащенко І.І. (спеціаліст ІІ категорії).

Голова ц/к – Шмалій Л.І.  -  працює в коледжі з вересня 2004 року на посаді викладача права. До коледжу вона працювала вчителем історії в ЗОСШ в с. Багринівці Літинського району Вінницької області.

Шмалій Л.І. має вищу освіту: у 1994 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Історія» та отримала кваліфікацію вчителя історії та правознавства.

 Дисципліни, які викладаються на цикловій комісії :  культурологія, основи філософських знань, соціологія, політична економія, основи економічної теорії, історія України та всесвітня історія, правознавство, фінансове право, людина і світ, психологія, етика бізнесу,  психологія та етика ділових відносин, чинники успішного працевлаштування за фахом.

Методична проблема, над якою працює ц/к: впровадження інтерактивних технологій навчання з метою розвитку творчих здібностей студентів.

Основні завдання ц/к:     

  1.  Створення оптимальних умов для широкого впровадження інтерактивних технологій  в навчально-виховний процес коледжу та особистісний фаховий і навчальний простір викладачів і студентів;
  2. Активізація пізнавальної діяльності студентів через впровадження інтерактивних технологій навчання;
  3. Сприяння  збагаченню членів циклової комісії  педагогічними знахідками щодо впровадження інтерактивних технологій навчання;
  4. Залучення студентів до  дослідницької роботи у рамках науково-практичних конференцій та семінарів;
  5. Удосконалення  професійної кваліфікації та самоосвіти членів циклової комісії;
  6. Зміцнення матеріально-технічної бази кабінетів, їх сучасного оснащення та оформлення;
  7. Підтримання в цикловій комісії  духу творчості, прагнення до пошуку.

Заходи, які проводить циклова комісія: викладачі проводять відкриті заняття і позаурочні заходи з використанням сучасних методик та засобів; декади ц/к, науково-практичні конференції; викладачі і студенти беруть участь в заходах обласного рівня:  олімпіадах з  загальноосвітніх дисциплін, науково-практичних конференціях з суспільних дисциплін, де посідають призові місця. На базі коледжу проводилися засідання обласного методичного об'єднання з суспільних дисциплін, на якому викладач Савлук Л.І давала відкрите семінарсько-практичне заняття з основ філософських знань.

        

Пащенко Ірина Іванівна -

Пащенко Ірина Іванівна -

викладач історії

Пащенко І. І. працює в коледжі з вересня 2015 року на посаді викладача історії.

У 2014 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Історія” та здобула кваліфікацію історика, викладача історії.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії». Педагогічний стаж становить 8 р.

Підписатися на RSS - Соціальних дисциплін