Календар матеріалів

15 Листопад 2018

З Днем студента, підкорювачі вершин науки!

         15 листопада 2018 року у коледжі відбулись урочистості, присвячені Міжнародному Дню студента. В залі панувала атмосфера молодості, веселощів, гумору та родинного затишку. Адже конкурсна програма, яку підготували члени Ради самоврядування, зблизила та розкрила таланти глядачів. Найстаранніші та найактивніші студенти були відзначені грамотами. Увесь час зал «запалювали» члени команди КВН «Три мінути, сіре део». Викладачі коледжу вітали студентів не лише як педагоги. Їх вустами звучали вислови, які запам’ятаються на все життя.

Планування власного бюджету: заощадження та інвестування

14 листопада 2018 року в рамках тижня фінансової грамотності в Україні викладачем фінансово-економічних дисциплін Тімошенко Н.М. було проведено позанавчальний захід на тему: "Планування власного бюджету: заощадження та інвестування". Метою заходу було надихнути студентів та викладачів дізнатися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес тощо. Учасниками стали студенти груп ФБС-9 та ФБС-11. Захід складався з двох частин - теоретичної та практичної.

ЛЕКЦІЯ З ТЕМИ: «ЩО ТАКЕ ГРОМАДЯНСЬКА ЗРІЛІСТЬ»

14.11.2018 р. викладачами Шмалій Л.І., Павлюк Л.Д. для студентів ІІ курсу була проведена лекція з теми: «Що таке громадянська зрілість».
Громадянське виховання – процес формування громадянськості як інтегрованої якості особистості що дає людині можливість відчувати себе морально, соціально, політично, юридично дієздатною та захищеною.