Календар матеріалів

02 Травень 2018

Зустріч переможців Міжнародному кулінарного фестивалю "BESTCookFest Kemalpasa 2018"

Директор коледжу Балицька В.Є. щиро вітала викладача Буняк Н.А. та студентів, які посіли призові місця Міжнародному кулінарному фестивалі "BESTCookFest Kemalpasa 2018" : Марчук Ю. Ленського В., Олексієнко М. і вручила їм грамоти та премії. Команда переможців привезла в подарунок рідному коледжу сувеніри з символікою фестивалю.

Чорнобиль не має минулого Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять...

26. 04. 18р. викладачем Кавун Ж.А. був проведений виховний захід до річниці Чорнобильської трагедії з студентами групи ХТ-141.
Метою заходу було осмислити та усвідомити масштаби трагічних подій, розбудити почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховувати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства, показати, що чужої біди немає, розвивати почуття гордості за свій народ, прищеплювати любов до рідного краю.

Відкрите лекційне заняття з дисципліни "Фінанси"

26 квітня 2018 року викладачем фінансово-економічних дисциплін Тімошенко Н.М. було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни "Фінанси" на тему "Економічна сутність та значення доходів бюджету". Новий матеріал подавався на основі набутих знань та навичок студентів на попередніх парах та інших дисциплінах. Крім того проводився аналіз офіційних статистичних даних про доходи бюджету України. Були використані такі методи закріплення та перевірки знань: завдання в програмі LearningApps, тести в програмі Plikers та Googl диск.

Міжвузівський круглий стіл на тему «Бюджетний процес на місцевому рівні: сучасний стан та пріоритети розвитку».

25 квітня 2018 року кафедрою фінансів Вінницького торговельно-економічного інституту та цикловою комісією з фінансово-економічних та облікових дисциплін Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ організовано і проведено міжвузівський круглий стіл на тему «Бюджетний процес на місцевому рівні: сучасний стан та пріоритети розвитку».