Календар матеріалів

21 Листопад 2017

ЗУСТРІЧ З ЛІКАРЕМ «КЛІНІКИ, ДРУЖНЬОЇ ДО МОЛОДІ»

20 листопада 2017 року для студентів коледжу проведено зустріч з завідувачем Центру психологічної та медичної допомоги «Клініка, дружня до молоді» Медяною Іриною Іванівною, яка розповіла про правила здорового способу життя підлітків. Також пояснила, що молодим людям, які будуть звертатись до клініки, колектив закладу гарантує повну конфіденційність. У клініці молоді люди зможуть отримати консультацію гінеколога, психолога, підліткового лікаря та дерматолога. Фахівці завжди допоможуть їм знайти відповідь на будь-яке запитання, пов'язане із психологічними чи фізичними проблемами.

ТРЕНІНГ «АТРИБУТИКА РОЗВИТКУ»

З метою працевлаштування та залучення молоді до підприємницької діяльності в групах РО-2 та ВП-137 (викладач Трубляк Г.М.) відбувся тренінг «Атрибутика розвитку», організований комунальним підприємством «Вінницький обласний молодіжний центр праці» за сприяння Департаменту молодіжної та соціальної політики облдержадміністрації.
Під час тренінгу студенти працювали в команді, спробували себе в ролі керівників організації, приймали нестандартні рішення. Крім того, учасники тренінгу отримали інформацію про можливості працевлаштування від компанії «Аксіома».