Календар матеріалів

22 Травень 2017

День Європи 2017

         День Європи - це свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу, в Україні офіційно з 2003 року. У святі Європи у Вінниці взяли участь і студенти нашого коледжу.

         Широко презентували  творчість студентів, бодіарт, майстер-клас з карвінгу та спеціальності коледжу.

         Отже, відзначення цього свята у Вінниці – це важливий крок самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. У цей день студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ презентували спільні цінності, історію та, що найголовніше, своє майбутнє.

«Кращий за професією»(економічні дисципліни)

16 травня 2017 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся обласний конкуру з фахової майстерності «Кращий за професією»(економічні дисципліни) серед студентів коледжів та технікумів Вінницької області, у якому взяли участь студенти Вінницького технічного коледжу, Вінницького торговельно-економічний коледжу КНТЕУ, Брацлавського агроекономічного коледжу ВНАУ, Вінницького коледжу НУХТ, Іллінецького державного аграрного коледжу, Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу, Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту, Калинівського технологічного технікуму, Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу, Технологічно-промислового коледжу ВНАУ, Чернятинського коледжу ВНАУ, Ладижинського коледжу ВНАУ, Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ, Вінницького транспортного коледжу.

Заступник директора з навчальної роботи Волинець О.О. привітала усіх учасників конкурсу, побажала студентам та їх науковим керівникам плідної роботи та вручила сертифікати учасників.

Конкурс складався з двох частин:

1)  теоретична частина, що включала виконання тестових завдань та виробничих ситуацій;

2)   творчий конкурс «Резюме», де учасники представляли своє резюме в якому наводить притаманні їм професійні вміння та навички як майбутнього фахівця, досягнення  та  риси характеру (використовуючи мультимедійні засоби).

Щиро дякуємо усім  учасникам конкурсу та їх керівникам  за активну участь, професіоналізм та високий рівень знань!