Календар матеріалів

23 Вересень 2015

Майстер-клас 22.09.2015

22.09.2015 р. у коледжі пройшов майстер-клас з приготування м’ясних та рибних страв, що давали шеф-кухарі ресторану «Beer-and-Blues» Павловський Валерій і Масловський Дмитро.

Студенти бачили, як готуються такі страви: «Теляча вирізка з фуагрою і фруктами» та «Лосось з овочами по-женевськи з голландським соусом».

У глядачів було багато питань відносно технології приготування.

Всі залишились задоволені.

Страви були смачні.

Ми за мир!

21 вересня Міжнародний день миру

Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Щороку невід’ємною процедурою святкових заходів служать символічні удари «Дзвона миру». На дзвоні красується напис: «Хай живе загальний мир у всьому світі».

Для більшості людей на Землі мир – це повсякденна реальність. Проте в зоні конфліктів люди живуть в атмосфері нестабільності та страху. Ще зовсім недавно для України цей день був не більше, ніж чергова дата в календарі. Зараз це свято як ніколи актуальне для нашої країни.

Студенти коледжу не залишились осторонь проблем країни та за ініціативи Ради студентського самоврядування, провели флешмоб «Ми за мир!». Протягом дня кожна група мала свої емблеми, які нагадували, що мир – це запорука щасливого та надійного майбутнього.

Миру всім нам! Миру Україні!