Календар матеріалів

21 Вересень 2015

Проходження практики в Греції

Проходження практики в Греції:

досвід роботи та можливість заробити.

Вже п’ятий місяць студенти спеціальності «Виробництво харчової продукції» проходять практику на ресторанно-готельних підприємствах Греції.

Практика за кордоном – це чудовий шанс для того, щоб отримати професійний досвід, удосконалити англійську мову та заробити гроші. Також досвід, отриманий під час практики в Греції, стане важливим аспектом для подальшого працевлаштування.

Фотозвіт!

18 вересня 2015 року у місті Ладижин проходив профорієнтаційний форум «Сходинки в омріяну професію» для випускників шкіл міста

18 вересня 2015 року у місті Ладижин проходив профорієнтаційний форум «Сходинки в омріяну професію» для випускників шкіл міста. Захід проходив під егідою Ладижинскої міської ради та Ладижинського міського центру зайнятості. У роботі форуму взяли участь і представники Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Відпрвідальний секретар відбіркової комісії Яковлєва Лариса Миколаївна та заступник директора з навчально-виробничої роботи Кислинська Ірина Іванівна ознайомили майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків зі спеціальностями, з правилами прийому в коледж, умовами навчання в коледжі та проживання в гуртожитку.