У ВСП «Вінницький торговельно-економічний коледж ДТЕУ» відкривається підготовка з освітньо-професійної програми «Германські мови у видавничій та редакторській діяльності» зі спеціальності C7 Журналістика

Протягом квітня 2025 р. робоча група у складі: Тепленко-Дідик Марини Володимирівни – ТВО Голови правління Вінницької обласної організації журналістів Національної спілки журналістів України, заслуженого журналіста України; Телячук Наталії Володимирівни – керівника робочої групи з розробки, розвитку освітньо-професійної програми та випуск фахівців за нею; викладача-методиста, спеціаліста вищої категорії; Помазанової Олени Іванівни – викладача-методиста, спеціаліста вищої категорії; Савлук Людмили Іванівни – заступника директора з навчальної роботи, викладача-методиста, спеціаліста вищої категорії працювала над розробкою освітньо-професійної програми «Германські мови у видавничій та редакторській діяльності» зі спеціальності C7 Журналістика галузі знань 03 Соціальні науки, журналістика, інформація та міжнародні відносини. В обговоренні брали участь: директор коледжу Наталія Ігорівна Лозовська, завідувач відділення Ірина Анатоліївна Кублінська, голова циклової комісії філології Інна Василівна Бабійчук, викладач германських мов Анна Анатоліївна Бондарчук.
ТВО Голови правління Вінницької обласної організації журналістів Національної спілки Журналістів України Марина ТЕПЛЕНКО-ДІДИК у своїй рецензії до освітньо-професійної програми зазначила: «Освітньо-професійна програма «Германські мови у видавничій та редакторській діяльності» зі спеціальності 061 Журналістика - абсолютно на часі та відповідає на запит як у потенційного роботодавця, так і з точки зору загальних тенденцій розвитку галузі. Важливо, що програма сполучає високий рівень мовної підготовки з фаховими компетентностями у сфері медіа, видавничої справи та редакторської діяльності. Це в подальшому дозволить випускникам знайти себе у багатьох сферах ринку праці, адже вони стануть не «ретрансляторами подій або чужих думок, не шукачами сенсацій, скандалів, чуток/пліток. Студенти оволодіють навичками чітко відрізняти зерна (факти) від плевел (фейків) й всебічно аналізувати, об’єктивно та масштабно мислити, використовувати/застосовувати/продукувати інформацію. А це надзвичайно цінується і в науковій діяльності, і в журналістиці, і в аспектах міжнародних відносин».