ЩАСЛИВОЇ ЖИТТЄВОЇ ДОРОГИ, ВИПУСКНИКИ 2021!

30 червня 2021 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» відбулися урочистості, присвячені випуску студентів спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» та «Готельно-ресторанна справа».
В.о. директора коледжу Наталія Ігорівна Лозовська вітала молодих спеціалістів та побажала скласти життєвий іспит на «відмінно», завжди пам’ятати тих, хто доклав не лише свої знання, а й частину душі – своїх викладачів.
Керівники груп побажали своїм «дітям» успішної долі, а старости та батьки дякували адміністрації та викладачам коледжу за терпіння до юнацьких пустощів, за любов та неформальне ставлення до своєї роботи і студентів, за всі теплі та щирі почуття, які народились в коледжі.
Під час урочистостей в залі вирувала палітра емоцій, від посмішок на вустах - до сліз в очах.
Дорогі випускники! Для вас це перший крок у самостійний світ, де набуті в коледжі знання ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед вами нові можливості і перспективи професійного росту.
Намагайтеся гідно нести статус випускника, прославляючи рідну Alma Mater славетними вчинками та корисними справами.
Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення всіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай кожний день вашого життя наповнює молоді серця святковим настроєм і радістю, дарує любов, надійних друзів, приємні події!