Новини

Атестація майбутніх фахівців у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

Підсумком трирічного навчання здобувачів освіти ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» є кваліфікаційні екзамени. Це результат стартового майданчика кар’єрного зростання майбутніх випускників коледжу.

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ У ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ДТЕУ»

24 червня 2022 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» проведено підсумкове
засідання педагогічної ради.
На початку засідання Лозовська Н.І., в.о. директора коледжу, привітала з
виходом на заслужений відпочинок та нагородила грамотами за активну
трудову діяльність викладачів: Віниковецьку Жанну Семенівну, Захарчука
Миколу Сергійовича, Бондар Марію Миколаївну, Примчука Юрія Дем’яновича,
Шньорка Володимира Миколайовича.
Також було нагороджено грамотами за високі показники в роботі та
перемогу в рейтинговому оцінюванні педагогічних працівників: I місце −

"Обережно, вода!"

Надворі літо. Все більше хочеться покинути квартиру й відправитися на природу, здебільшого до річки. Тому саме в пору говорити про воду, а точніше про правила поводження людей на водоймах, аби відпочинок приносив радість.
16 червня 2022 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» викладач Олійник Анатолій Васильович провів тематичну виховну годину на тему: "Обережно, вода!" серед студентів груп ПТ-90 й ТРГ-151.

10 червня 2022 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбувся День Гостинності

10 червня 2022 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбувся День Гостинності. Цей захід, як завжди, викликав інтерес у майбутніх абітурієнтів і їхніх батьків. Коледж відвідали учні загальноосвітніх закладів Вінниці та Вінницької області.
Під час оглядової екскурсії та активного діалогу гості дізнались чимало цікавого про один із найпрестижніших навчальних закладів Вінниччини.

ПЕРЕМОЖЦІ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАД У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

Згадуючи про досягнення до повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, хочемо подякувати нашим студентам, котрі без нагадувань під час зимових канікул самостійно взяли участь у зимовій Всеукраїнській олімпіаді з різних предметів, і до виходу на навчання вже звітували призовими місцями.
Повернувшись до онлайн-занять навесні, студенти згуртувалися не лише у волонтерській, а й у навчальній діяльності, продовжили участь у весняних олімпіадах. Ще раз доводячи, що ми єдина, освічена та вмотивована нація.

08 червня 2022 року було проведено традиційний захід – День Гостинності

08 червня 2022 року було проведено традиційний захід – День Гостинності.
Заступник директора з навчальної роботи Людмила Савлук розповіла про історію коледжу, матеріальну базу, кадровий склад, досягнення закладу, його переваги тощо. В другій частині зустрічі презентувала спеціальності, за якими коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів, їх майбутню конкурентоспроможність на ринку праці, перспективи працевлаштування, продовження навчання за скороченим терміном у ВТЕІ або ДТЕУ.

Захист курсових робіт зі спеціальності «Туризм»

1-2 червня відбувся онлайн-захист курсових робіт студентів групи Т-6 спеціальності 242 «Туризм». Курсова робота з навчальної дисципліни «Технологія і організація туристичного обслуговування» є важливою частиною підготовки фахівців у галузі туризму.

Екзамен з навчальної практики зі спеціальності «Харчові технології»

31 травня 2022року у ВСП «Вінницький торговельно – економічний фаховий коледж ДТЕУ» студенти груп ХТ – 149, ХТ-150 склали екзамен онлайн на платформі Meet з навчальної практики.

Завдання виконані в форматі відеозвітів, де студенти презентували набуті під час опрацювання програми навчальної практики професійні кулінарні навики.

 

 

Гідна кар’єра будується з фундаменту знань і професійних вмінь

Кожен випускник 2022 року стоїть на шляху вибору майбутньої професії та навчального закладу. Переконані, що День Гостинності у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ», який відбувся 28 травня 2022 р. полегшив їм це завдання, і вже у вересні родина коледжу поповниться новими студентами.
Гостями коледжу стали понад 100 абітурієнтів зі шкіл та професійних училищ міста Вінниці та Вінницької області разом зі своїми батьками.