Новини

Відвідали Вінницький обласний соціально-психологічний центр дітей "Добро"

Уже в котрий раз студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відвідали Вінницький обласний соціально-психологічний центр дітей "Добро". До поїздки долучилися студенти, які прагнуть віддавати час і увагу дітям, які хочуть турботи і тепла. Дітки зустрічали нас з посмішками та ентузіазмом, повні енергії та сил весело проводити час. Цього разу була підготовлена цікава розважальна програма. Дітлахи розповідали вірші, показували мініатюри та разом з нами співали пісні. Також мали змогу погратись з аніматорами і просто поспілкуватись.

Розділ: 

Тренінг-семінар «PO SUTI»

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, спільно зі Студентською Радою Вінниччини студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відвідали тренінг-семінар «PO SUTI» . Першим спікером був Михайло Винницький – радник Міністра освіти і науки України, засновник Докторської школи в НаУКМА, член Ради наставників Української Академії Лідерства, викладач Львівської бізнес – школи та голова Національної команди з реформування вищої освіти. Було обговорено такі питання : Навіщо нам освіта? І чому ступінь бакалавра краще отримувати в Україні?

Розділ: 

ЩЕ РАЗ ПРО КОХАННЯ

ЩЕ РАЗ ПРО КОХАННЯ
говорили 14 лютого 2019 року у коледжі протягом дня, адже святкування Дня закоханих почалося з квесту. Студентські пари вирішували завдання та змагались у дотепності на різних локаціях, організованих Радою студентського самоврядування. Концертна програма «Амурні справи» традиційно пройшла в дружній, родинній атмосфері. Веселі конкурси, ліричні пісні та, навіть, зізнання у коханні забезпечили глядачам позитивні емоції, а гарний настрій, як завжди, подарувала команда КВН «Три мінути, сіре део».

Екскурсія в Національний банк України

  12 лютого 2019 року студенти групи ФБС-11 разом з керівником групи Тімошенко Наталією Миколаївною та завідувачем відділення Яковлєвою Ларисою Миколаївною відвідали Музей грошей Національного банку України.

УРОКИ ЗДОРОВОГО ЖИТТЯ ДЛЯ УЧНІВ ШКІЛ!

12 лютого 2019 року в коледжі проведені майстер-класи з визначення здорових харчових продуктів, етикету за столом для учнів ЗОШ №15. Діти із захопленням слухали і споглядали за тим, як визначити якісний сир, як майстерно приготувати справжній чай, як сервірувати стіл до сніданку, обіду й вечері. Дякуємо студентам коледжу, які професійно донесли інформацію до школярів: група ПТ-80 - Чубатюк Яні, Борисовій Саші, Смішко Антону, Якименку Тарасу, Івасечко Богдану та викладачам - Бевзі С.С., Матвієнко Л.А., які сформували у студентів компетентності за майбутнім фахом.

МАЙСТЕР-КЛАСИ для учнів школи №33.

6 лютого 2019 року відбувся День гостинності для учнів 9-х класів ЗОШ №33. На прохання школи проведено майстер-класи з дегустаціями шоколаду та сирів; з майстерності сервірування столів. Викладачі розповіли школярам про основи здорового харчування.
Цікавим елементом зустрічі стала вікторина, в якій учні із захопленням брали участь.
Деякі учні зацікавилися спеціальностями коледжу і можливістю вступу у 2019 році.

Використання Internet bot-додатків в освітньому процесі коледжу

 7 лютого 2019 року відбулося заняття  ШПМ №4 «Використання Internet bot-додатків в освітньому процесі коледжу»  (за результатами проекту на Десяту міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти-2019»). Про ВОТи розповіли та продемонстрували принципи роботи з ними викладачі: Вітюк А.М., Атаман Л.В., Бондарчук А.А., Солоненко Л.В. та студентка Стецюра В.

Безпечний Інтернет

5 лютого 2019 року в коледжі проведено захід до Дня безпечного Інтернету. Адже для сучасних підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте, саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для юнаків та дівчат, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати людині здоров’я та майбутнього.

ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З ВОЛЕЙБОЛУ

З 28 січня 2019 року в спортивній залі проходила першість коледжу з волейболу серед юнаків та дівчат за програмою внутрішньої спартакіади. Ігри були цікавими та напруженими. Для перемоги студенти показували високу техніку та неабиякі бійцівські якості. Але перемогли сильніші і ті, кому посміхається вдача.
Отже, переможцями змагань стали:
1 місце - ПТ-81 (капітан команди Андрейцов Олександр);
2 місце - ОП-98 (капітан команди Фадєєв Ярослав);
3 місце - ХТ-142 (капітан команди Аврамов Ярослав).