Новини

Відкрита виховна година у групі ХТ-142

22 квітня 2019 керівником групи ХТ-142 Демчук К.І. проведено відкриту виховну годину на тему «Маминим хлібом пахне земля». Студенти групи прийняли активну участь у підготовці до виховного закладу, вони випекли борошняні вироби за рецептурами своїх матерів.
Вступне слово керівника групи, фрагмент пісні «Материнський хліб», сценарій з ведучими Подольською М., Пасічнюк С. та Бондарем О., вірші і пісні про маму, сценка про цінність хліба у житті людини нікого не залишили байдужими.

Сумні дзвони Чорнобиля

«Сумні дзвони Чорнобиля»

Чорнобиль не має минулого

Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять...

Виховна година-спогад

 

23.04.19р. викладачем Кавун Ж.А. був проведений виховний захід «Сумні дзвони Чорнобиля», присвячений аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року.

Допомога ветеранам Другої світової війни

Напередодні свята Дня визволення та примирення Рада студентського самоврядування коледжу провела благодійний збір коштів для допомоги учасникам Другої світової війни.
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

STEM – лабораторія з математики

В рамках проведення STEM – весни 18 квітня 2019 у ВТЕК КНТЕУ викладачем Сачок А.М. була проведена STEM-лабораторія з математики, під час якої студенти познайомилися із такими поняттями: стрічка Мебіуса, фрактали та золотий переріз. Побачили, що математика не суха наука, а цікавий, захоплюючий предмет! Студентам було запропоновано дослідити цікаві властивості, притаманні стрічці Мебіуса, поринути у захопливі та прекрасні фрактали, а також за допомогою золотого перерізу розкрити таємницю посмішки Мони Лізи видатного художника Леонардо да Вінчі.

Майстер-клас "Магія квітів"

22.04.19 студенти нашого коледжу взяли участь у захоплюючому, пізнавальному, мотивуючому майстер-класі "Магія квітів" , що проходив у Вінницькому торговельно-економічному інституті.До речі, майстер-клас проводила випускниця нашого коледжу- Рибчук Лариса Анатоліївна, наразі багаторазова володарка золотих медалей на чемпіонатах світу з кондитерського мистецтва, а також суддя міжнародного рівня !

Конкурс «Спідкуберів»

«Якщо ви допитливі,

ви знайдете головоломки навколо вас.

Якщо ви рішучі, ви їх вирішите.”

Ерне Рубік

 

В рамках проведення STEM-весни у коледжі 17 квітня 2019 було проведено конкурс «Спідкуберів». Спідкубінг – це збірка кубика рубіка на швидкість.

STEM-лабораторія з фізики

17 квітня 2019 у ВТЕК КНТЕУ викладачами Космина О.Л. та Сачок А.М. була проведена STEM-лабораторія з фізики. Студенти мали можливість побачити у доповненій реальності за допомогою власного смартфона та додатка Da Vinci Machines AR винаходи легендарного Леонардо да Вінчі. Талановитий студент групи Т-5 продемонстрував власноруч сконструйовану STEM-іграшку. А на завершення студенти та гості із задоволенням розглянули етапи створення машини для створення солодкої вати, та мали можливість її скуштувати!

Олімпіада з дисципліни «Історія України»

17.04.2019р. викладачами Шмалій Л.І. та Пащенко І.І. було проведено олімпіаду з дисципліни «Історія України», серед студентів І-ІІ курсів.
За підсумками проведеної олімпіади перемогу здобули наступні студенти:
І місце – Химчук Юлія, група ХТ-145;
ІІ місце – Ковальчук Аліна, група ХТ-145;
Шерепа Валерія, група ФБС-11;
ІІІ місце – Кулизька Таїса, група ОП-98.
Вітаємо переможців!!!

Конкурс «Кращий за професією» 3 етап

17.04.2019 року в цикловій комісії підприємництва та торгівлі відбувся заключний 3 етап конкурсу «Кращий за професією».
Студенти мали можливість продемонструвати свої теоретичні знання з вирішення письмових завдань та практичних ситуацій.
За результатами проведення трьох етапів журі визначать переможців конкурсу.

Конкурс «Кращий за професією» ІІ етап

16.04.2019 року в цикловій комісії підприємництва та торгівлі відбувся ІІ етап конкурсу «Кращий за професією». На конкурсі студенти групи ПТ-80 демонстрували власні роботи зі створення відеореклами. Журі високо оцінили творчість студентів та якість таких відеороликів:
- відеореклама виробничого підприємства «MicroGreen», Слободянюк Аліни;
- відеореклама виробничо-торговельного підприємства «Sprout»,Чубатюк Яна та Смішко Антон;
- відеореклама торговельного підприємства, «Сирне королівство» Якименко Тарас;