Математики та інформатики

Склад ц/к: голова комісії – Сачок А.М.  (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Горобець Л.В. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Гуменчук М.П. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Вітюк А.М. (спеціаліст вищої категорії), Космина О.Л.  (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Бездень А.В. (викладач спеціаліст).

Голова ц/к - Сачок А.М. працює в коледжі з 2014 року. Закінчила у 2012 році Вінницький державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію вчителя математики, фізики та астрономії. Педагогічний стаж - 9 років. У 2023 році присвоєна кваліфікаційна категорія "Cпеціаліст вищої категорії" та присвоєне звання  "Викладач-методист".

Методична проблема, над якою працює ц/к: формування інформаційно-комунікаційної компетентності студентів на заняттях.

Завдання ц/к:

  1. Забезпечити програмне засвоєння студентами навчальних дисциплін;
  2. Розвивати здібності та зацікавленість студентів у вивченні природничих і фундаментальних дисциплін; сприяти розвитку творчої активності студентів; виховувати навички самостійної роботи з метою розвитку потреб у самоосвіті;
  3. Підвищувати професійний рівень викладачів шляхом застосування новітніх педагогічних технологій.

Заходи, які проводить циклова комісія:  циклова комісія проводить відкриті заняття з використанням інтерактивних комплексів (в тому числі, віртуальних комп’ютерних лабораторій) та інноваційних методів навчання, залучає студентів до пошукової роботи, організовує конкурси та олімпіади (переможці беруть участь в обласних олімпіадах). На базі коледжу проводилися обласні методичні об'єднання, на яких викладачі ц/к давали відкриті заняття: Гуменчук М.П.- з математики, фізики.

Горобець Людмила Володимирівна

  Горобець Людмила Володимирівна – викладач комп’ютерних дисциплін

Горобець Л. В. працює на посаді викладача комп’ютерних дисциплін.

Горобець Л. В. має дві вищі освіти: у 1989 році  закінчила Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю "Електронно-обчислювальні машини" та у  2007 рік – закінчила магістратуру Національного технічного університету України "КПІ" за спеціальністю "Педагогіка вищої школи", отримала кваліфікацію "Викладач університету  та  вищого навчального закладу".

В коледжі працює з вересня 2022 року.

Підписатися на RSS - Математики та інформатики