Математики та інформатики

Склад ц/к: голова комісії – Гуменчук М.П. (спеціаліст вищої категорії, методист), Вітюк А.М. (спеціаліст І категорії), Савенко М.М. (спеціаліст ІІ категорії), Сачок А.М. Маранчук О.М.  

Голова ц/к - Гуменчук М.П. працює в коледжі з вересня 1997 року. У 1992 році закінчив Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю «Математика, фізика» та здобув кваліфікацію учителя математики і фізики.

Гуменчук М.П. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Нагороджений почесною грамотою Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

У 2017 році отримав кваліфікаційну категорію - методист. 

Методична проблема, над якою працює ц/к: формування інформаційно-комунікаційної компетентності студентів на заняттях.

Завдання ц/к:

  1. Забезпечити програмне засвоєння студентами навчальних дисциплін;
  2. Розвивати здібності та зацікавленість студентів у вивченні природничих і фундаментальних дисциплін; сприяти розвитку творчої активності студентів; виховувати навички самостійної роботи з метою розвитку потреб у самоосвіті;
  3. Підвищувати професійний рівень викладачів шляхом застосування новітніх педагогічних технологій.

Заходи, які проводить циклова комісія:  циклова комісія проводить відкриті заняття з використанням інтерактивних комплексів (в тому числі, віртуальних комп’ютерних лабораторій) та інноваційних методів навчання, залучає студентів до пошукової роботи, організовує конкурси та олімпіади (переможці беруть участь в обласних олімпіадах). На базі коледжу проводилися обласні методичні об'єднання, на яких викладачі ц/к давали відкриті заняття: Гуменчук М.П.- з математики, фізики; Шилов А.В – з інформатики і комп’ютерної техніки.

 

Підписатися на RSS - Математики та інформатики