Математики та інформатики

Склад ц/к: голова комісії – Куленко Т. В. (спеціаліст ІІ категорії). Гуменчук М.П. (спеціаліст вищої категорії, методист), Вітюк А.М. (спеціаліст І категорії), Шилов А.В. (спеціаліст І категорії), Савенко М.М. (спеціаліст ІІ категорії), Сачок А.М.,  Куленко Т. В. (спеціаліст ІІ категорії).

Голова ц/к - Куленко Т.В. У 2008 році закінчила магістратуру ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Отримала кваліфікацію "Викладач математики" та "Вчитель основ інформатики".

У коледжі працює з вересня 2008 року на посаді викладача математики та інформатики.

У 2015 році присвоєна кваліфікаційна категорія "Спеціаліст II категорії". З вересня 2016 року призначена головою ц/к.

Дисципліни, які викладаються на цикловій комісії:   математика, вища математика, фізика, астрономія, інформатика, інформатика і комп’ютерна техніка.

Методична проблема, над якою працює ц/к: формування інформаційно-комунікаційної компетентності студентів на заняттях.

Завдання ц/к:

  1. Забезпечити програмне засвоєння студентами навчальних дисциплін;
  2. Розвивати здібності та зацікавленість студентів у вивченні природничих і фундаментальних дисциплін; сприяти розвитку творчої активності студентів; виховувати навички самостійної роботи з метою розвитку потреб у самоосвіті;
  3. Підвищувати професійний рівень викладачів шляхом застосування новітніх педагогічних технологій.

Заходи, які проводить циклова комісія:  циклова комісія проводить відкриті заняття з використанням інтерактивних комплексів (в тому числі, віртуальних комп’ютерних лабораторій) та інноваційних методів навчання, залучає студентів до пошукової роботи, організовує конкурси та олімпіади (переможці беруть участь в обласних олімпіадах). На базі коледжу проводилися обласні методичні об'єднання, на яких викладачі ц/к давали відкриті заняття: Гуменчук М.П.- з математики, фізики; Шилов А.В – з інформатики і комп’ютерної техніки.

 

Підписатися на RSS - Математики та інформатики