Математики та інформатики

Склад ц/к: голова комісії – Сачок А.М. (спеціаліст I категорії), Гуменчук М.П. (спеціаліст вищої категорії, методист), Вітюк А.М. (спеціаліст вищої категорії), Савенко М.М. (спеціаліст I категорії), Космина О.Л. (спеціаліст вищої категорії), Бездень А.В. (викладач спеціаліст).

Голова ц/к - Сачок А.М. Сачок А.М. працює в коледжі з 2014 року. Закінчила у 2012 році Вінницький державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію вчителя математики, фізики та астрономії. Педагогічний стаж - 7 років. У 2020 році присвоєна кваліфікаційна категорія "Спеціаліст I категорії".

Методична проблема, над якою працює ц/к: формування інформаційно-комунікаційної компетентності студентів на заняттях.

Завдання ц/к:

  1. Забезпечити програмне засвоєння студентами навчальних дисциплін;
  2. Розвивати здібності та зацікавленість студентів у вивченні природничих і фундаментальних дисциплін; сприяти розвитку творчої активності студентів; виховувати навички самостійної роботи з метою розвитку потреб у самоосвіті;
  3. Підвищувати професійний рівень викладачів шляхом застосування новітніх педагогічних технологій.

Заходи, які проводить циклова комісія:  циклова комісія проводить відкриті заняття з використанням інтерактивних комплексів (в тому числі, віртуальних комп’ютерних лабораторій) та інноваційних методів навчання, залучає студентів до пошукової роботи, організовує конкурси та олімпіади (переможці беруть участь в обласних олімпіадах). На базі коледжу проводилися обласні методичні об'єднання, на яких викладачі ц/к давали відкриті заняття: Гуменчук М.П.- з математики, фізики.

 

Підписатися на RSS - Математики та інформатики