У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» 27.03.2025р. відбувся перший тур Конкурсу фахової майстерності з дисципліни «Економіка та бізнес» серед студентів 2-го та 3-го курсів спеціальності «Облік і оподаткування», який складався виключно з різноманітних фахових завдань. Студенти продемонстрували свої знання, логічне мислення та вміння працювати з економічними розрахунками.
Учасники відповідально поставилися до виконання завдань, показали гарні результати та довели, що добре орієнтуються у своїй майбутній професії. Журі відзначило їхню старанність і професійний підхід. Захід пройшов у змагальній,
Центр Життєстійкості та Міжнародна Антинаркотична Асоціація у Вінниці провели важливу зустріч зі студентами ВСП "Вінницькийторговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ". Ми разом розібралися, де правда, а де брехня у розмовах про наркотики. Говорили про те, чому не варто вірити, що «легкі» наркотики безпечні, як залежність руйнує життя і чи можна її контролювати. Ми відповіли на багато запитань, використовуючи лише реальні факти та знання фахівців. Дякуємо всім, хто брав участь, за вашу активність та інтерес!
Дебатний турнір «Гостросоціальні теми» – це «родзинка» клубу соціально-правових дебатів, який проводить Служба у справах дітей міста Вінниці.
26 березня 2025 року на базі ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбулося чергове засідання клубу. Дискутували на тему «Чи повинні батьки нести відповідальність за неправомірні дії дітей?».
Дебати пройшли під керівництвом начальниці відділу превентивної роботи Служби у справах дітей Людмили Марценюк. Студенти не лише обговорили актуальні питання, а й здобули не менш важливу навичку – вміння вести дебати.