Календар матеріалів

12 Вересень 2016

ЗУСТРІЧ З ВІДОМИМ РЕСТОРАТОРОМ ІННОЮ КРИВЕШКО

06.09. 2016 року студенти групи ВП-137 разом з керівником Кублінською І.А. запросили до коледжу відому бізнес–вумен, успішного ресторатора, власника ресторану «Прайм», президента більярдного спорту у Вінницькій області Інну Кривешко. Інна Іванівна розповіла про злети та падіння власного бізнесу, про особливості розвитку сучасного ресторанного бізнесу в Україні та Вінниці, про основні правила пошуку бази практики та роботи для молодих спеціалісті в галузі ресторанного господарства. Цікавим для студентів групи був той факт, що Інна Іванівна є ще й генеральним директором Федерації спортивного більярду у Вінницькій області, активним громадським діячем.
Зустріч відбувалася у форматі «запитання-відповідь». Ресторатор розповіла присутнім, як вона розподіляє свій час: скільки відводить для роботи, скільки на організацію турнірів з більярду та тренерську діяльність, а скільки – на спілкування із сім’єю.
«Головне, у будь-якій справі – робити її з любов’ю. Бути чесним, відкритим, працелюбним; ніколи не зупинятися, а постійно навчатися, спілкуватися, експериментувати» - зробила висновки з бесіди зі студентами Інна Іванівна, - «Якщо ти просто любиш людей – набагато легше жити, творити, розвиватися!».