Календар матеріалів

23 Лютий 2016

Мова - душа народу

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.
23.02.2016 викладачами української мови та літератури Бойко Т.М. та Бабійчук І.В. був проведений виховний захід "Мова - душа народу", присвячений Міжнародному дню рідної мови (21 лютого).
Студенти-першокурсники донесли історію даного свята, показали національну гордість за мову, за тих, хто передав їм цей національний скарб.

145 років від дня народження Лесі Українки

22 лютого в бібліотеці проведено виховну годину і оформлено тематичну виставку, присвячену 145 річниці від дня народження Лесі Українки «Ти себе українкою звала». Студенти дізнались маловідомі факти з життя і творчості поетеси, декламували вірші, взяли участь у літературній вікторині.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ У ВІДКРИТОМУ ЗАСІДАННІ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «МЕНЕДЖМЕНТ: ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

22 лютого 2016 року студенти гр.БО-91 разом з викладачем менеджменту Трубляк Г.М. стали учасниками відкритого засідання студентського наукового гуртка «Менеджмент: проблеми сьогодення та перспективи розвитку», який відбувся у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. Під час обговорення теми заходу «Підвищення ефективності управління підприємствами в сучасних умовах» досвідом управління поділилися запрошені гості: директор україно-австрійського підприємства «Аграна-Фут» В.В.Семенюк, начальник управління державної праці Ю.П.Ковальчук.