Календар матеріалів

23 Лютий 2016

Мова - душа народу

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.
23.02.2016 викладачами української мови та літератури Бойко Т.М. та Бабійчук І.В. був проведений виховний захід "Мова - душа народу", присвячений Міжнародному дню рідної мови (21 лютого).
Студенти-першокурсники донесли історію даного свята, показали національну гордість за мову, за тих, хто передав їм цей національний скарб.
На заході cпівали пісні про рідну мову, декламували власні вірші та поезії визнаних митців слова, інсценізували легенду та уривок із п'єси М. Старицького "На Кожум'яках".

145 років від дня народження Лесі Українки

22 лютого в бібліотеці проведено виховну годину і оформлено тематичну виставку, присвячену 145 річниці від дня народження Лесі Українки «Ти себе українкою звала». Студенти дізнались маловідомі факти з життя і творчості поетеси, декламували вірші, взяли участь у літературній вікторині.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ У ВІДКРИТОМУ ЗАСІДАННІ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «МЕНЕДЖМЕНТ: ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

22 лютого 2016 року студенти гр.БО-91 разом з викладачем менеджменту Трубляк Г.М. стали учасниками відкритого засідання студентського наукового гуртка «Менеджмент: проблеми сьогодення та перспективи розвитку», який відбувся у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. Під час обговорення теми заходу «Підвищення ефективності управління підприємствами в сучасних умовах» досвідом управління поділилися запрошені гості: директор україно-австрійського підприємства «Аграна-Фут» В.В.Семенюк, начальник управління державної праці Ю.П.Ковальчук.