Адміністрація

1. Директор коледжу

1. Директор коледжу

Балицька Валентина Євгеніївна

Призначена на посаду директора коледжу 03.07.2014 року.

Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Географія з додатковою спеціальністю біологія».

 

Педагогічний стаж складає 28 років, загальний трудовий стаж – 31 років. 20 років працювала в Вінницькій середній школі № 22 на посадах вчителя біології і географії, організатора позакласної та позашкільної виховної роботи, заступника директора з навчально-виховної роботи. 6 років (2004-2010 рр.) очолювала колектив середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 м. Вінниці. В 2010 році призначена на посаду заступника міського голови м. Вінниці, з січня 2014 року – директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Викладач методист».

Національний рейтинг якості товарів і послуг 27.10.2016 року нагородив Балицьку В.Є. орденом «Лідер країни» за абсолютне лідерство.

У 2017 році нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

 

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України.

2.  Заступник директора з навчальної роботи

 Волинець Оксана Олександрівна.

Науковий ступінь - кандидат економічних наук.

Працює в коледжі з вересня 2002 року, спочатку – на посаді викладача бухгалтерського обліку, а з 2009 року була призначена завідувачем бухгалтерського відділення.

у 2002 році закінчила Київський національний торговельно – економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіста з обліку і аудиту. Навчалася в аспірантурі КНТЕУ за спеціальністю «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит». В листопаді 2011 року захистила кандидатську дисертацію з теми «Облік і контроль в інформаційній системі управління зобов’язаннями підприємств ресторанного господарства» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, облік і аудит.

Має педагогічне звання «викладач - методист»  та   кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

Педагогічний стаж становить 14 років.

 

3. Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Кислинська Ірина Іванівна

У 1989 році закінчила Київський торговельно – економічний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності» та здобула кваліфікацію економіста. Кислинська І.І. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Нагороджена знаком «Відмінник освіти України», грамотами Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України. Педагогічний стаж становить 20 років.

 

4. Заступник директора з виховної роботи

Лозовська Наталія Ігорівна.

Закінчила Київський торгово - економічний інститут у 1982 р. за  спеціальністю «Економіка торгівлі». Загальний педагогічний стаж складає 30 років ;  загальний трудовий  - 37 років.

В коледжі працює з 1979 року на посадах викладача, завідувача відділенням, а з 1994 року - на посаді заступника директора з виховної роботи. Викладає економіку. Має педагогічне звання «викладач - методист»  та   кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

 

5. Заступник директора з адміністративно – господарської роботи 

Наруцький Анатолій Анатолійович

Наруцький Анатолій Анатолійович закінчив Орджонікідзевське вище військове командне Червонознаменне училище ім. С.М. Кірова МВС у 1989 році за спеціальністю командна тактична мотострілкових військ. По 2004 рік служив у внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України на офіцерській посаді. З лютого 2017 року працює на посаді заступника директора з АГР ВТЕК КНТЕУ. Загальний трудовий стаж становить - 26 років.