Новини

Гостинність без барʼєрів

Викладачі циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної  справи і студенти  спеціальності «Готельно-ресторанна справа» прослухали вебінар організований Державним агентством розвитку туризму на тему: «Як зробити свій заклад безбарʼєрним». Навчання провів експерт з архітектурної доступності та інклюзивних соціальних практик Володимир Висоцький. Головна тема – як  зробити свій заклад безбар’єрним: архітектурна доступність та інклюзивні послуги.

Тиждень туризму у ВСП ''Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ''

27 вересня святкується Міжнародний день туризму. Цілий цикл заходів було проведено викладачами туристичних дисциплін протягом 25 – 29 вересня 2023 року. Навчальні, наукові та позанавчальні заходи мають на меті ознайомлення широкого кола студентства з подорожуванням, мандрівками, цікавими пам’ятками України та світу. А студенти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Туризм», отримують прекрасні шанси поглибити свої знання та здобути практичні навички майбутньої професії.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ МОВ У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ МОВ У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

(EUROPÄISCHER TAG DER SPRACHEN in der Handels-und Wirtschaftsfachschule)

 

Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина

Йоганн Вольфганг фон Ґете

Wie viele Sprachen du sprichst - so oft mal bist du Mensch. 

Johann Wolfgang von Goethe

 

26 вересня щорічно відзначають Європейський день мов.

Спартакіада стартувала

Легка атлетика – це олімпійський вид спорту, який об’єднує  спортивні дисципліни, що включають у себе змагання з бігу, стрибків, метання та спортивної ходьби. Її ще називають «королевою спорту», оскільки вона є одним з найстаріших видів спорту і має велику популярність в усьому світі. Одним із розповсюджених видів легкої атлетики є крос.

«Наша рідна земля скарбами багата»

26 вересня в бібліотеці коледжу до Всесвітнього дня туризму був проведений захід «Наша рідна земля скарбами багата», у якому взяли участь студенти групи Т-8 та працівники обласної бібліотеки імені В. Отамановського: Мамчур Н. П. головний бібліотекар відділу художньої культури та мистецтв, Зіньковська О.О. зав. відділом документів із гуманітарних, технічних та природничих наук, Белоус Д. О. провідний бібліограф відділу документів. Вони презентували онлайн-подорожі «Архітектурні дива України», «Сім чудес Вінниччини», «Подорожуємо Європейським Союзом».

Англомовна екскурсія-рольова гра за власне створеним маршрутом «Вітаємо іноземну делегацію у місті Вінниця!»

27 вересня у чудовий сонячний день студенти групи Т-8 під керівництвом викладача іноземної мови Телячук Н.В. та викладача туристичних дисциплін Фадєєвої Т.Ю. провели англомовну екскурсію для студентів групи Ф-4.
Група Т-8 попередньо розробила маршрут, використовуючи Google Maps, відібрала найбільш атрактивні об’єкти середмістя Вінниці, підготувала контрольний текст екскурсії англійською мовою. Що ж робили студенти групи Ф-4? Вони являли собою «іноземну делегацію», що відвідувала з візитом місто Вінницю та дуже зацікавилась його історією, пам’ятками та сьогоденням.

ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» вітає з Всесвітнім днем туризму!

Подорожі допомагають нам подолати рутину та знайти душевний спокій. У мандрівках можна значно розширити свій кругозір та підняти інтелектуальний рівень. Ще у 1979 році Всесвітня туристична організація заснувала щорічне свято – Всесвітній день туризму. Його відзначають 27 вересня, а українці доєдналися до святкування у 1998 році.

ЗУСТРІЧ З ФАХІВЦЕМ ТА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» ДО ДП «ВІННИЦЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»

18 та 20 вересня 2023 року відбулася екскурсія та зустріч з фахівцем студентів групи ХТ-149 та ХТ-150 до ДП «Вінницястандартметрологія» у м.Вінниці, Вінницької області.

Студенти ознайомилися з роботою підприємства в цікавій, пізнавальній формі. Екскурсію проводила Нітецька Любов Миколаївна, начальник відділу ДП «ВІННИЦЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ». Запрошені фахівці Форманюк Ігор Володимирович та Нітецька Любов Миколаївна провели лекції на тему: "Нормативні документи з стандартизації", "Організаційна структура і види діяльності сертифікації в Україні".

ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ МИРУ НА ЗЕМЛІ

ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ МИРУ НА ЗЕМЛІ
У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» 19 вересня викладачем Пащенко І.І. проведено позанавчальний захід до Міжнародного дня миру (International Day of Peace) для студентів групи Ф-3.