Захід до Дня соборності України

    В історії становлення незалежності й соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День соборності України.

       До цієї значної події  16 січня 2019 року працівники Вінницької міської бібліотеки №12 ім.Т.Г.Шевченка провели  захід в групі Т-5.

               Ведуча заходу розповіла присутнім про історичні події тих років, зазначила, що ΙV-ий Універсал Центральної Ради – це одна з вершин державотворчої  її діяльності, яка протягом короткого часу привела Україну до повної самостійності.

      Під час  заходу було використано відеоролики: «Моя країна – Україна», «День Соборності », пісні «Не стидайся, то твоя земля», «Україна»  Тараса Петриненка, «Активісти про соборність», «Вони прославили Україну».

   Присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.  

        Студентиі із зацікавленістю слухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України.   

   Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від молодого покоління  залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.