Загальноосвітньої підготовки

 Завідувач відділення Дудник Лариса Володимирівна

Дудник Л.В. працює на посаді викладача психології коледжу з 2002 року. У 1997 році закінчила Вінницький педагогічний інститут і отримала спеціальність «Вчитель початкових класів і практичний психолог в закладах освіти». 

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач – методист». Педагогічний стаж становить 21 р.

За час діяльності коледжу змінювався перелік спеціальностей , змінювалася назва навчального закладу, але незмінною залишалася підготовка молодшого спеціаліста в поєднанні з отриманням повної загальної середньої освіти.

Для надання якісної загальноосвітньої підготовки в коледжі створена та постійно оновлюється навчально-матеріальна база. Навчальні кабінети оснащені інтерактивними комплексами, магнітно-маркерними дошками, плазмовими екранами, сучасними меблями та стендами. Є комп’ютерні лабораторії. Основні напрями проведення навчальної роботи:

  • Впровадження нових навчальних програм із загальноосвітніх предметів; систематизація навчальної документації та удосконалення комплексного методичного забезпечення вивчення загальноосвітніх предметів;
  • Вивчення адаптації студентів І-го курсу; проведення моніторингу навчальних досягнень учнів;
  • Консультування та інформування з питань зовнішнього незалежного оцінювання;
  • Участь в обласних конкурсах і олімпіадах;
  • Організація та проведення предметних тижнів загальноосвітніх предметів.